Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W 25. kolejce byliśmy świadkami hitowego starcia Ruch...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Zobacz nasze oceny 25. kolejki [RANKING NTO]

Mecz kolejki

W 25. kolejce byliśmy świadkami hitowego starcia Ruch Zdzieszowice – LZS Starowice (2-4), czyli odpowiednio aktualnego lidera z wiceliderem. Choć rozkręcało się ono dość powoli, ponieważ przed przerwą nie padła ani jedna bramka, to w drugiej odsłonie oglądaliśmy już bardzo emocjonujące widowisko. Jako pierwsi gola zdobyli piłkarze ze Zdzieszowic, ale potem trzema kolejnym trafieniami odpowiedzieli starowiczanie. Później kontaktowego gola strzelił dla Ruchu Mateusz Baingo, lecz chwilę później triumf gości przypieczętował wracający na boiska po długiej przerwie Mateusz Dłutowski. Tym samym …