Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Ta kolejka obfitowała w sporo emocjonujących pojedynków, ale...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Zobacz nasze oceny 36. kolejki [RANKING NTO]

Mecz kolejki

Ta kolejka obfitowała w sporo emocjonujących pojedynków, ale ostatecznie stawiamy na bój LZS Walce - Chemik Kędzierzyn-Koźle (4-3). Choćby za to, że to doświadczyliśmy w nim niewiarygodnego wręcz zwrotu akcji. Kiedy w 41. minucie goście prowadzili już 3-0, wydawało się, że nie będą mieli już większych problemów ze zwycięstwem. Podopieczni Jana Śnieżka strzelili jednak gola do szatni, co wyraźnie uskrzydliło ich w dalszej części zawodów. Do tego stopnia, że po zmianie stron - dzięki dubletom strzeleckim Roberta Mirgi i Michała Teichmana - odwrócili losy spotkania o 180 stopni i zainkasowali bezcenne trzy punkty. Swoją drogą kędzierzynianie po przerwie również mogli zanotować przynajmniej trafienie czy dwa, ale razili brakiem skuteczności.

Jagiellonia na krawędzi utraty lidera, ale została uratowana przez Imaza!