Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W spotkaniu „na szczycie” Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Zobacz nasze oceny sezonu 2020/21 [RANKING NTO]

Mecz sezonu

W spotkaniu „na szczycie” Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice Dolne (2-4) było wszystko. Gole i to piękne, sporo akcji, i to pod obiema bramkami, emocje od początku do końca, a wszystko zwieńczone dość niespodziewanym rezultatem. Do tego, coś dla siebie znaleźć mogli także lubujący się w przemawiających do wyobraźni liczbach. Nie tylko przerwana została bowiem wówczas kapitalna seria 20 zwycięstw z rzędu Zdzichów, ale team ten poniósł także pierwszą (i jedyną) porażkę w sezonie. Na tym nie koniec, albowiem proszę sobie wyobrazić, że we wcześniejszych 24 pojedynkach defensywa Ruchu straciła tylko 10 bramek, a tylko w tym starciu blisko połowę tego. Ba! Stało się to w zaledwie 20 minut drugiej odsłony. Zresztą dwa trafienia autorstwa Marcina Ściańskiego to tzw. „stadiony świata”. Kto wie jednak, czy kluczowa dla losów spotkania nie były wydarzenia z przełomu 72. i 73. minuty, gdy goście dopiero co wyszli na prowadzenie. Zaraz po tym ich bramkarz Arkadiusz Fesser wygrał pojedynek „sam na sam” z jednym z rywali, czym także zainicjował kontrę na 1-3. Potem już mieliśmy tylko otwarty futbol...

Gol Krychowiaka pomógł pokonać obrońcę tytułu i zachować szanse na utrzymanie w lidze

Krecz w drugim półfinale. Pogromca Nadala nie dokończył meczu. Piękny gest rywala

Izrael postawił Hamasowi ultimatum w sprawie rozejmu. Co w przypadku odmowy?