Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0-1 Scholz - 2. (samobójcza), 0-2 Koval - 41., 0-3...

BS Leśnica 4 liga piłkarska. Raporty i strzelcy goli [11. KOLEJKA]

Fortuna Głogówek - Victoria Chróścice 2-7 (0-4)

Bramki: 0-1 Scholz - 2. (samobójcza), 0-2 Koval - 41., 0-3 Koval - 44., 0-4 Dastin Polok - 45., 0-5 Marek - 60., 0-6 Hladysz - 64., 0-7 Damian Polok - 65., 1-7 Wesoły - 73., 2-7 Wesoły - 81. (karny).
Fortuna: Poźniak - Scholz, Pindral (67. Kobiałka), Surma (46. Hilscher), Rudziński (81. Niemczyk) - D. Hajduk, Wienzek, Wesoły, Lewandowycz (46. Dudek), Zalewski - T. Hajduk.
Victoria: Walkowicz - Turek, Bilynskyi (63. Szymon Polok), Warzecha, Marek - Budnik, Dastin Polok, Ścisło (75. Waindok), Damian Polok (67. Olszacki) - Yavorski (64. Hladysz), Koval (67. Supruniuk).
Żółte kartki: Zalewski - Damian Polok.
Kluczowe wydarzenia: Przyjezdni nadawali ton grze przez praktycznie cały mecz… nie licząc końcówki, gdy już się rozprężyli przy prowadzeniu 0-7! Do takiego stanu rzeczy doprowadziły jednak dwie „zabójcze sesje” po trzy gole każda. Najpierw tyle zaaplikowali im w ciągu czterech minut przed zejściem do szatni, a następnie praktycznie powtórzyli ten wyczyn od momentu gdy na zegarze upłynęła godzina gry.
Wojciech Scisło, grający trener Victorii: Od początku dobrze wypełnialiśmy założenia taktyczne i rywal szybko nam pomógł objąć prowadzenie. Potem jednak nie wykorzystaliśmy dwóch dobrych okazji. Niemniej worek z bramkami rozwiązał się pod koniec pierwszej połowy. Na drugą wyszliśmy z myślą by jeszcze coś strzelić i kontrolować wydarzenia. To się udało… no może poza końcówką.