Carrefour obejmuje opieką szpital zakaźny w Kędzierzynie-Koźlu

Tomasz Wróblewski
Tomasz Wróblewski
Firma Carrefour objęła szpital zakaźny w Kędzierzynie-Koźlu bezpośrednią pomocą żywnościową. Pomoc do szpitala trafi bezpośrednio z hipermarketu przy ul. Kozielskiej.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu będzie regularnie otrzymywać od kędzierzyńskiego sklepu Carrefour najpotrzebniejsze produkty żywnościowe, w tym jedzenie, napoje i kosmetyki.

Lista dostarczanych produktów będzie na bieżąco weryfikowana, aby odpowiadała na aktualne zapotrzebowanie pracowników opieki medycznej kędzierzyńskiej placówki.

Carrefour zdecydował się przekazać podobne wsparcie łącznie do 41 szpitali zakaźnych zlokalizowanych na terenie całego kraju i zlokalizowanych w pobliżu hipermarketów należących do sieci.

Wsparcie placówek w zaspokojeniu ich bieżących potrzeb pozwoli skuteczniej walczyć z pandemią oraz zadbać o większy komfort pracy personelu medycznego w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Skuteczna walka z koronawirusem to największe wyzwanie, przed którym jak dotąd stanął cały świat w XXI wieku. Sklepy Carrefour mogą być w tych trudnych czasach nie tylko miejscem zaopatrzenia się społeczeństwa w podstawowe produkty spożywcze, ale także nieść pomoc polskim służbom medycznym w walce o nasze życie i zdrowie. Dlatego obejmujemy bezpośrednią pomocą żywnościową personel szpitali zakaźnych w całej Polsce – dodaje Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska.

Pomoc wszystkim 41 szpitalom będzie świadczona przynajmniej przez najbliższe 3 miesiące lub do czasu skutecznego ograniczenia pandemii na polskim rynku. Jej wartość szacowana jest na ponad 650.000 złotych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska