Centrum handlowe TURAWA PARK po raz kolejny organizuje akcję charytatywną

Materiał informacyjny TURAWA PARK Sp. z o.o.
Już 4 września stratuje VIII CHARYTATYWNY RAJD ROWEROWY! W tym roku Centrum Handlowe Turawa Park wspiera Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu. Zgromadzone podczas akcji środki w całości zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów pediatrycznych opolskiej placówki.

POMAGANIE ZACZNIJ O TURAWY!

Hasło tegorocznej akcji ma zachęcać mieszkańców Opolszczyzny do angażowania się w projekty charytatywne. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 sytuacja ośrodków medycznych jest szczególnie trudna, dlatego w tym roku CH Turawa Park postanowiło zadbać o poprawę warunków hospitalizacji najmłodszych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Środki zgromadzone podczas tej wyjątkowej edycji rajdu rowerowego, zostaną w całości przeznaczone na wyposażenie sal oddziałów dziecięcych opolskiej placówki. Centrum Handlowe Turawa Park namawia wszystkich „wsiądźcie na rower, spędźcie miło czas, a jednocześnie wykręćcie z nami pomoc dla szpitala.”
 
"Serdecznie dziękujemy organizatorowi CH Turawa Park za wszystkie działania dążące do wsparcia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Organizowany rajd rowerowy, to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu i możliwość przyłączenia się do pomocy małym pacjentom naszego szpitala. Doceniamy wszystkie wysiłki włożone w organizację rajdu, a jednocześnie zamierzamy aktywnie uczestniczyć w tegorocznej edycji." - podsumowuje Mirosław Ochyra, kierownik sekcji komunikacji i promocji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
 
W trosce o wspólne bezpieczeństwo organizatorzy postanowili wyjątkowo zmienić także formułę rajdu i przenieść go częściowo do internetu. Specjalnie dla uczestników przygotowano aplikację https://rajdturawa.worksmile.com. Aby pomóc w realizacji wyznaczonego celu wystarczy zalogować się do aplikacji i w dowolnym terminie od 4 do 12 września, przejechać jedną z wyznaczonych tras.
Każda zarejestrowana osoba, która ukończy rajd przyczyni się do zwiększenia kwoty wsparcia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, ponieważ CH Turawa przekazuje dodatkowe datki za każdego uczestnika.
Im więcej osób wybierze się na rowerową wycieczkę tym lepiej zostaną wyposażone dziecięce oddziały szpitalne w opolskiej placówce.

POMAGANIE JEST PROSTE

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w rajdzie zapewniono możliwość bezpośredniego wzięcia udziału w zbiórce, pod linkiem: www.siepomaga.pl/rajdrowerowy.
Każdy złotówka ma znaczenie.
 
Dodatkowo można też przekazać datki wolontariuszom, których w dniach 4-5 oraz 11-12 września będzie można spotkać na terenie Centrum Handlowego Turawa Park - w Punkcie Obsługi Rajdu na pasażu obok kas hipermarketu Carrefour.

POMAGANIE JEST PRZYJEMNE

Jak co roku Centrum Handlowe Turawa Park przygotowało nagrody dla uczestników rajdu.
Na każdego kto zaloguje się w aplikacji, pokona jedną z tras i w wyznaczonym terminie zgłosi się do punktu obsługi akcji, czekać będą atrakcyjne, bezpłatne pakiety rowerowe.
Tegoroczne akcesoria to: lampki rowerowe, plecaki/worki sportowe oraz pokrowce na siodełka.
 
Dodatkowo w dniach 4-5. września przy wyznaczonych trasach na rowerzystów czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych wspólnie z najemcami centrum, wśród których zarówno najmłodsi jak i starsi znajdą coś dla siebie. Cykliści biorący udział w akcji mogą wówczas liczyć na wyzwania, zabawy, konkursy i upominki m.in. od Carrefour, Takko, czy Calypso Fitness Club.
 
W ramach VIII Charytatywnego Rajdu Rowerowego odbędzie się także super konkurs, w którym będzie można wygrać cenne nagrody: rower górski oraz kaski. Aby wziąć w nim udział należy obejrzeć udostępnione na stronie rajdu wyzwania, które są inspiracją dla uczestników, a następnie nagrać swój film przedstawiający realizację zadania i odesłać na wskazany adres e-mail.
https://www.facebook.com/TurawaPark/videos/602210583774911/
Podejmijcie wyzwanie i dołączcie do akcji!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Więcej informacji na podstronie rajdu:
https://turawa-park.com/events/rajd-charytatywny
https://www.facebook.com/TurawaPark/
https://www.instagram.com/turawapark/
 
 
Organizator: Centrum Handowe Turawa Park
Więcej informacji: Open Minded Group pr@openmindedgroup.pl
Patroni Honorowi: Prezydent Miasta Opola, Wójt Gminy Turawa
Patroni medialni: Gazeta Wyborczam Opole.pl, Nowa Trybuna Opolska, Radio Opole, Opole24, Rowerowe Opole, Mamy z Opola, Opowiecieinfo.pl
Partnerzy: Calypso Fitness Club, Stowarzyszenia Piasta Opole, Smooth The Fruit, Carrefour, Naleśniki Happy, Takko Fashion

Dodaj ogłoszenie