Centrum Usług Wspólnych obchodzi 5-lecie istnienia

Materiał informacyjny PwC
Centrum Usług Wspólnych PwC w Opolu funkcjonuje od września 2016 roku. W ciągu pięciu lat zbudowało silną pozycję na lokalnym rynku, ale nie spoczywa na laurach i wciąż stawia na dynamiczny rozwój.

Opolskie PwC Service Delivery Center specjalizuje się w prowadzeniu audytu finansowego oraz usług księgowych dla ok. 50 spółek PwC na świecie, dostarcza usługi przede wszystkim dla klientów niemiecko- i anglojęzycznych.

Dzięki sprawności organizacyjnej i nieustannemu zaangażowaniu całego zespołu, opolski oddział nawet w trudnym czasie pandemii nie zwolnił tempa i nie zawiódł swoich klientów, doprowadzając wszystkie zaplanowane projekty do szczęśliwego finału. Opolska firma od początku stawia na dobrze wykształconą kadrę, której daje szansę na nieustanne poszerzanie swoich umiejętności, zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju kariery zawodowej. Studenci, absolwenci szkół wyższych i specjaliści w obszarze finansów znajdują tu odpowiednią dla siebie ofertę pracy. W tej chwili kadra SDC w Opolu liczy ponad 170 osób

PwC Service Delivery Center w Opolu świętuje 5-lecie, ale już patrzy w przyszłość. Stale się rozwija i wciąż zatrudnia nowych pracowników, biegle władających językiem niemieckim lub angielskim.

PwC

Celem PwC jest budowanie zaufania społecznego i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych (Service Delivery Center) w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Dodaj ogłoszenie