Człowiek Roku 2018 | WIELKI FINAŁ Głosowanie zakończone!

RZ
Zakończyliśmy ostatni etap tegorocznej edycji akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły Człowieka Roku 2018. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która wzięła pod uwagę, także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.

Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i SPRAWDŹ:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Przedstawiamy galeria finalistów plebiscytu

Człowiek Roku 2018 | Przedstawiamy galeria finalistów plebiscytu!

Zobacz wyniki etapu powiatowego

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i SPRAWDŹ:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku,18 stycznia mieszkańcy naszego województwa będą oddawać swoje głosy wielkim plebiscycie Człowiek Roku wybierając osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Opolu i w każdym z powiatów województwa opolskiego.

**

Nominacje naszych dziennikarzy**

Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Nowej Trybuny Opolskiej". Dziennikarze, którzy w swojej codziennej pracy opisują życie w Opolu i powiatach naszego województwa, już od grudnia robią przegląd swoich publikacji, żeby wyłuskać osoby zasługujące na te nominacje. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

**

Laureatów wybiorą Czytelnicy**

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 stycznia i będzie trwać do wtorku, 19 lutego 2019 r. do godz. 20.

Laureaci w każdej kategorii zdobędą tytuły Człowieka Roku 2018 w Opolu lub swoim powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Człowieka Roku 2018 Opolszczyzny. Awansując do finału laureaci z Opola i powiatów zachowają zdobyte głosy.

Głosowanie w finale rozpocznie się w czwartek, 21 lutego i potrwa do czwartku 28 lutego do godz. 20. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody - dwuosobowe zaproszenia na Tropikalną Wyspę.

**

Uroczysta gala plebiscytu**

Akcję, podsumujemy w trakcie uroczystej gali, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

[Zobacz relację z gali

plebiscytu Osobowość Roku 2017](https://nto.pl/zlote-spinki-2018-i-czlowiek-roku-2017-nagrodzilismy-wybitnych-opolan-podczas-gali-w-cwk/ar/c1-13089551 "Zobacz relację z gali <br>plebiscytu Osobowość Roku 2017")

Kilka dni później do "Nowej Trybuny Opolskiej" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

**KLIKNIJ na okładkę i zobacz

dodatek po poprzedniej edycji plebiscytu**

Informacji o akcji udziela
Remigiusz Zubek
tel. 512 106 578 (w godz. 9-16)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska