Człowiek Roku 2018 | WIELKI FINAŁ Głosowanie zakończone!

  Człowiek Roku 2018 | WIELKI FINAŁ Głosowanie zakończone!

  RZ

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Człowiek Roku 2018 | WIELKI FINAŁ Głosowanie zakończone!
  Zakończyliśmy ostatni etap tegorocznej edycji akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły Człowieka Roku 2018. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która wzięła pod uwagę, także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.
  Człowiek Roku 2018 | WIELKI FINAŁ Głosowanie zakończone!

  Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i SPRAWDŹ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Przedstawiamy galeria finalistów plebiscytu  Zobacz wyniki etapu powiatowego
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i SPRAWDŹ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku,18 stycznia mieszkańcy naszego województwa będą oddawać swoje głosy wielkim plebiscycie Człowiek Roku wybierając osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Opolu i w każdym z powiatów województwa opolskiego.


  Nominacje naszych dziennikarzy


  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Nowej Trybuny Opolskiej". Dziennikarze, którzy w swojej codziennej pracy opisują życie w Opolu i powiatach naszego województwa, już od grudnia robią przegląd swoich publikacji, żeby wyłuskać osoby zasługujące na te nominacje. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.


  Laureatów wybiorą Czytelnicy


  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 stycznia i będzie trwać do wtorku, 19 lutego 2019 r. do godz. 20.

  Laureaci w każdej kategorii zdobędą tytuły Człowieka Roku 2018 w Opolu lub swoim powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Człowieka Roku 2018 Opolszczyzny. Awansując do finału laureaci z Opola i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się w czwartek, 21 lutego i potrwa do czwartku 28 lutego do godz. 20. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody - dwuosobowe zaproszenia na Tropikalną Wyspę.


  Uroczysta gala plebiscytu


  Akcję, podsumujemy w trakcie uroczystej gali, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

  Zobacz relację z gali
  plebiscytu Osobowość Roku 2017


  Kilka dni później do "Nowej Trybuny Opolskiej" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz
  dodatek po poprzedniej edycji plebiscytu  Informacji o akcji udziela
  Remigiusz Zubek
  tel. 512 106 578 (w godz. 9-16)
  e-mail: rzubek@nto.pl

  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo