Darmowe dostawy w Allegro Smart na dłużej. Sklep przedłuża promocję o kolejny miesiąc

Materiał powstał we współpracy z Allegro

Serwis aukcyjny Allegro przedłuża promocję bezpłatnych dostaw produktów zakupionych w sieci. Jak dotąd z akcji skorzystało już ponad milion osób, a według wyliczeń firmy, klienci oszczędzili na dostawach ponad 86 milionów złotych. W dobie rosnącej popularności zakupów internetowych, przedsiębiorstwo postanowiło wydłużyć ważność promocji o kolejny miesiąc. - Allegro pokryje wszystkie koszty dostaw w ramach tej akcji – informuje spółka.

*

Darmowe dostawy w Allegro Smart do 18 czerwca

Według Françoisa Nuytsa, prezesa firmy Allegro, kupowanie przez internet jest najprostszą, a obecnie również najwygodniejszą metodą robienia zakupów. - Żeby zapewnić szeroki dostęp do produktów i bezpieczniejsze zakupy udostępniliśmy wszystkim Polakom darmowy miesięczny pakiet Allegro Smart – tłumaczy Nuyts. Jak dotąd klienci zaoszczędzili w ramach tej akcji w sumie ponad 86 milionów złotych na kosztach dostawy. Jak twierdzi François Nuyts – inicjatywa jest nie tylko promocją, ale kwestią społecznej odpowiedzialności i wsparciem Polaków w obecnej trudnej sytuacji.

W ten sposób będziemy nadal wspierać tych, którzy ze względu na obecną sytuację przestrzegają zasad dystansu społecznego – tłumaczy prezes firmy Allegro.

Pokrycie kosztów dostawy to również wsparcie dla sprzedawców, którzy handlują swoimi produktami w internecie. Szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą dzięki temu uatrakcyjnić swoją ofertę, poprawić wyniki sprzedaży i zachować finansową płynność.

Sama akcja cieszy się sporą popularnościa. Klienci chętnie kupują w sieci produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania – nawet jedzenie czy chemię. Wiele zamówień odnotowano również w kategoriach wyposażenia biura domowego. Niezmiennie przez serwis Allegro zamawiamy również książki, zabawki dla dzieci czy produkty do domu i ogrodu.

Jak kupować w sieci i nie płacić za dostawę?

Czy e-zakupy w dobie pandemii są bezpieczne? Przedstawiciele firmy Allegro tłumaczą, że przedsiębiorstwo pozostaje w stałym kontakcie z operatorami logistycznymi, którzy zapewniają, że przestrzegają wszelkich zasad bezpieczeństwa. Automaty do odbierania paczek są regularnie dezynfekowane, a kontakt między kurierem a klientem został całkowicie wyeliminowany.

Jak skorzystać z promocji darmowych dostaw w Allegro Smart? To bardzo proste. Wystarczy aktywować pakiet przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub włączyć promocję w trakcie zakupów. - Obecnym klientom usługa zostanie przedłużona automatycznie o kolejny miesiąc – wyjaśnia spółka. Kiedy bezpłatny okres wygaśnie, usługa zostanie automatycznie wyłączona bez żadnych dodatkowych opłat. Należy przy tym pamiętać, że darmowa dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł (przy wysyłce do paczkomatów i punktów odbioru) oraz od 100 zł za dostawę kurierską na terenie całego kraju.

Allegro w walce z pandemią

Darmowe dostawy zakupów to nie jedyna inicjatywa Allegro, która ma pomóc Polakom w tym trudnym okresie. W ostatnich tygodniach spółka uruchomiła specjalny Pakiet dla Sprzedających, specjalną infolinię dla seniorów czy przekazała 2 mln zł na Fundusz WOŚP, umożliwiając tym samym zakup 24 respiratorów dla polskich szpitali.

Ponadto firma przekazałą do szpitali środki ochrony indywidualnej w postaci maseczek i płynów dezynfekujących, a personel medyczny otrzymuje w darze od Allegro świeże warzywa i owoce.

Dodaj ogłoszenie