Dni Nysy 2019. Doda otrzymała pogróżki przed piątkowym koncertem w Nysie. "Zarżnę cię nożem"

Mir
Doda otrzymała wiadomość z pogróżkami, ale i tak wystąpi na Dniach Nysy Piotr Guzik
Zarżnę cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie - taką groźbę otrzymała na początku maja Doda, czyli Dorota Rabczewska. Mimo tego gwiazda w piątek wystąpi na Dniach Nysy. Będą jednak dodatkowe środki ostrożności.

Artystka treść groźby opublikowała na swoim Instagramie. Na szczęście gwiazda przyjedzie do Nysy i wystąpi w piątek o godz. 21.30 na stadionie przy ul. Kraszewskiego w Nysie.

W swoim ostatnim poście napisała do fanów "Do zobaczenia w piątek na koncercie. Policja już cię namierza kucharzu".

Doda i Virgin rozpalili publikę na pikniku ekologicznym w Op...

Podczas koncertu będą wzmocnione środki ostrożności. - Jesteśmy po spotkaniu z nyskim komendantem policji, zwiększymy liczbę ochroniarzy, za sceną będą mogły przebywać tylko osoby, które są związane z organizacja imprezy oraz artyści - informuje Bogdan Wyczałkowski, prezes Agencji Rozwoju Nysy, która organizuje Dni Nysy.

- To niestety odbije się na fanach, bo nie będzie możliwości zrobienia sobie zdjęcia z artystką czy pozyskania autografu - zaznacza Bogdan Wyczałkowski.

Doda bawi się z fanami na zlocie w Starym Oleśnie. ZOBACZ FI...

Sprawą zajmuje się nyska policja. Zawiadomienie dotyczące gróźb karalnych kierowanych do piosenkarki otrzymała 16 maja. Złożył je menadżer artystki.

Doda może liczyć na fanów. Pod postem pojawiła się fala komentarzy wspierających artystkę:

  • victrlol: "Doda trzymaj się! Jesteś wspaniałą osobą, nie daj się takim chorym ludziom. Zapewnij sobie ochronę i żyj swoim życiem!"
  • adagirl_90: "Debil skończony. Współczuje Ci z czym się musisz mierzyć na co dzień. Mam nadzieje, ze poniesie konsekwencje bydle."
  • justynablazejakgrabowska: "Trzymaj się Dorota, widzimy się w Gdańsku 14.06 - masz fanów którzy Cię kochają i uwielbiają, nie damy Ci zginąć, wszystko będzie dobrze! Buziaki"
  • inesostrowska: "Coś strasznego! Stanowcze nie dla zwyrodnialców! Sercem z Tobą Doda"

Wideo

Dodaj ogłoszenie