Dreman Futsal Opole Komprachcice otrzymał bolesną lekcję od Contrastu Lubawa

Patryk Kilian zdobył jedyną bramkę dla Dremanu.
Patryk Kilian zdobył jedyną bramkę dla Dremanu. Oliwer Kubus
Dreman Futsal Opole Komprachcice od wyjazdowej porażki 1-6 z Contrastem Lubawa rozpoczął zmagania w Statscore Futsal Ekstraklasie. Przegrana naszego zespołu nie była jednak niespodzianką.

Naprzeciwko Dremanu, beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej, stanął bowiem aktualny wicemistrz Polski i świeżo upieczony zdobywca Pucharu Polski.

Już pierwsza połowa dobitnie pokazała podopiecznym trenera Dariusza Lubczyńskiego, że do czołowych futsalowych marek jeszcze trochę im brakuje. Na półmetku było już właściwie po zawodach, ponieważ Contrast wygrywał już wtedy 5-0.

Zawodnicy z Opola Komprachcic przede wszystkim nie mogli sobie poradzić z Pedro de Oliveirą, który jeszcze przed przerwą popisał się hat-trickiem.

W drugiej połowie gospodarze już spokojnie kontrolowali przebieg spotkania i w 34. minucie dołożyli jeszcze jedno trafienie. Tuż przed końcem meczu honorowego gola dla Dremanu zdobył z kolei Patryk Kilian.

Contrast Lubawa - Dreman Futsal Opole Komprachcice 6-1 (5-0)
Bramki: 1-0 Pedro de Oliveira - 7., 2-0 Victor Martins - 13., 3-0 Kaniewski - 14., 4-0 Pedro de Oliveira - 18., 5-0 Pedro de Oliveira - 19., 6-0 Łożyński - 34., 6-1 Kilian - 39.
Contrast: Imanol Chavez (G. Okuniewski) - Pedro de Oliveira, Victor Martins, Pedro da Silva, Grubalski, J. Okuniewski, Kriezel, Lutecki, Łożyński, Kaniewski, Ossowski, Piórkowski, Raszkowski.
Dreman: Lach (Burduja) - Małek, Kilian, Iwanow, Sapa, Grigorescu, Fabijaniak, Suchodolski, Krawców, Karnatowski, Dykus, Grzywa.