Dreman Opole Komprachcice dzieli się punktami z Constractem Lubawa

Paweł Sładek
Tomasz Lutecki zdobywcą bramki na 1:0.
Tomasz Lutecki zdobywcą bramki na 1:0. Paweł Sładek
Dobre spotkanie rozegrali niedawni pogromcy mistrza Polski. W sobotnim starciu z wicemistrzem, Constractem Lubawą, wprawdzie wygrać się nie udało, choć remis Dremana również można traktować jako dobry wynik.

Już sam początek wskazywał na to, że naprzeciw siebie stanęło dwóch równych sobie rywali. Mimo szybkiego tempa i wielu okazji wynik spotkania został otwarty dopiero w 13 minucie, a z gola cieszył się Tomasz Lutecki. W przeciwieństwie do meczu z Rekordem, tym razem Dreman nie zdołał zachować czystego konta do przerwy. W 18 minucie wyrównał Jakub Raszkowski.

Druga część spotkania, podobnie jak pierwsza, obfitowała w liczne ataki, szybkie tempo i niezłe widowisko. Tym razem jednak to gospodarze pierwsi przełamali impas, trafiając na sześć minut przed regulaminowym końcem spotkania. Mogłoby się wydawać, że druga bramka Raszkowskiego zamknie mecz, ale tak się nie stało. W 38 minucie za sprawą Andre Luzia goście z Opolszczyzny wyszarpali remis, jednocześnie ustawiając wynik meczu.

Constract Lubawa - Dreman Opole Komprachcice 2:2 (1:1)

Bramki: 2:1 Lutecki – 13., 1:1 Raszkowski – 18., 2:1 Raszkowski – 34., 2:2 Andre – 38.
KS Constract Lubawa: Okuniewski, Casagrande – Fernandes, Piórkowski, Raszkowski, Sendlewski, Daniel, De Lara, Madziąg, Kaniewski, Ossowski, Pedrinho, Grubalski, Kriezel
Dreman Opole Komprachcice: Burduja, Lach – Szypczyński, Andre, Opatowski, Elsner, M. Grzywa, Chuva, Fernandes, Fil, Lutecki, Ivanov, Teiveira