Drogi wojewódzkie Opolszczyzny 2020. Zobacz, które będą budowane i przebudowywane w naszym regionie

Sławomir Draguła
Sławomir Draguła
Mocno zaawansowana jest największa prowadzona obecnie na drogach wojewódzkich Opolszczyzny inwestycja – obwodnica Dobrodzienia. Jej koszt to ponad 71,4 mln złotych. Do chwili obecnej zrealizowano już około 76 proc. prac. Powstało m.in. rondo w Błachowie przy skrzyżowaniu z droga krajową 46, przebudowano odcinek z Dobrodzienia do Bzinicy Starej, rozpoczęto prace na drugim rondzie turbinowym przy Dobrotece, na skrzyżowaniu z DK 46.
Mocno zaawansowana jest największa prowadzona obecnie na drogach wojewódzkich Opolszczyzny inwestycja – obwodnica Dobrodzienia. Jej koszt to ponad 71,4 mln złotych. Do chwili obecnej zrealizowano już około 76 proc. prac. Powstało m.in. rondo w Błachowie przy skrzyżowaniu z droga krajową 46, przebudowano odcinek z Dobrodzienia do Bzinicy Starej, rozpoczęto prace na drugim rondzie turbinowym przy Dobrotece, na skrzyżowaniu z DK 46. ZDW Opole
W 2020 roku Opolszczyzna zyska między innymi nową obwodnicę, przebudowanych zostanie też kilkadziesiąt kilometrów dróg wojewódzkich w regionie. Zobacz których.
od 12 lat
Wideo

Inauguracja metro roweru

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska