Roman Baran
W akcji Magdalena Gawrońska z Brzegu.
W akcji Magdalena Gawrońska z Brzegu. Roman Baran
Koszykarki z Brzegu przegrały z Energią Toruń 50:72

Energa Toruń bez problemów uporała się z Cukierkami Odrą w 24. kolejce ekstraklasy kobiet. Popularne "Katarzynki", pod nieobecność kontuzjowanych w brzeskim zespole środkowej Amber Petillon i skrzydłowej Elizy Gołumbiewskiej, niepodzielnie panowały na tablicach (wygrana w zbiórkach 44-25), a całe spotkanie rozstrzygnęły na swoją korzyść 72:50.

Brzeżanki fatalnie zaprezentowały się w I kwarcie, w której zdobyły zaledwie jeden punkt, przy 15. rywalek. Tej straty nie zdołały zniwelować, a co więcej w kolejnych kwartach mimo wyrównanej walki także przegrywały. Cukierki miały fatalną skuteczność: na 39 rzutów "za dwa" trafiły 11 razy, a na 21 prób "za trzy" - 5.
Energa Toruń - Cukierki Odra Brzeg 72:50 (15:1, 18:16, 21:20, 18:13)
Energa: Krawiec 10, Jasnowska 14, Waligórska 4, Grabowska, Gulak 2, Monsac Sierra 16, Tłumak 6, Gala, Wilk, Chaney 10, S. Moore 4, J. Moore 6
Cukierki: Gawrońska 5, Szymańska, Tulikihihifo 12, Key 19, Daniel 6, Żyłczyńska 5, Buszta, Teklińska 1, Pijanowska 2