Dwóch zapaśników Orła Namysłów na podium mistrzostw kraju

Klubowe
Trener Krzysztof Pawlak i jego "medalowi" podopieczni: Jan Stępień i Jakub Makuch. Klubowe
W Olsztynie odbyły się III Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym do lat 14, w których uczestniczyło 221 zawodników.

Województwo opolskie reprezentowane było przez sześciu zawodników Orła Namysłów. Dwóch podopiecznych trenera Krzysztofa Pawlaka wywalczyło medale. Jan Stępień (12 lat) w kategorii wagowej 35 kg sięgnął po brąz, wygrywając pięć walk i przegrywając jedną.

Z kolei Jakub Makuch (14 lat) w najmocniejszej kategorii zawodów do 47 kg pokonał sześciu rywali i raz przegrał. Także stanął na najniższym stopniu podium.

Pozostali Opolanie, którzy są jeszcze 12-latkami zajęli miejsca poza czołową dziesiątką. W klasyfikacji drużynowej Orzeł uplasował się na 10. miejscu na 60 sklasyfikowanych klubów z całej Polski.