105 | starszy sierżant Mateusz Łoziński | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 16 obejmującego miejscowości: Korfantów, Niesiebędowice, Włostowa, Stara Jamka, Piechocice, Rzymkowice, Kuźnica Ligocka, Borek, Przechód. |
106 | młodszy aspirant Łukasz Olszewski | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 17 obejmującego miejscowości: Wielkie Łąki, Myszowice, Kuropas, Rączka, Puszyna, Rynarcice, Przydroże Wielkie, Przydroże Małe, Włodary, Jegielnica, Pleśnica, Ścinawa Mała, Ścinawa Nyska, Węża, Gryżów. |
107 | starszy sierżant Grzegorz Górski | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 18 obejmującego miejscowości: Dworzysko , Łambinowice, Okopy, Sowin, Szadurczyce, Wierzbie. |
108 | sierżant Małgorzata Gostkowska | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 19 obejmującego miejscowości: Bardno, Bielice, Budzieszowice, Drogoszów, Jasienica Dolna, Lasocice, Malerzowice Wielkie, Mańkowice, Piątkowice. |
109 | młodszy aspirant Mariusz Kurczyński | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 20 obejmującego ulice Głuchołaz: Rynek, Kościuszki, Batorego, Korfantego, Basztowa, Plac Basztowy, Plac Solidarności, Opolska, Ligonia, Wita Stwosza, Góra Świętej Anny, Kościelna, Apteczna, Magistracka, Tylna, Poprzeczna, Sobieskiego. |
110 | starszy aspirant Jarosław Kubica | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 21 obejmującego ulice Głuchołaz: Wrocławska, Kolejowa, Grunwaldzka, Targowa, Dworcowa, Kwiatowa, Wyszyńskiego, Skłodowskiej-Curie, Bohaterów Warszawy, Sikorskiego, Matejki, Kopernika, Moniuszki, Jasnogórska, Polna. |
111 | młodszy aspirant Grzegorz Gola | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 22 obejmującego ulice Głuchołaz: Lompy, Chopina, Wieniawskiego, Powstańców Śląskich, Kolonia Kaszubska, Szymanowskiego, Paderewskiego, Słowackiego, Karłowicza, Parkowa, Ogińskiego, Elsnera, Jana Pawła II, Damrota, Spółdzielcza, Papiernicza, Strzelców Bytomskich, Zdrojowa, Brodatego, Lutosławskiego, Ornowskiego, Nowowiejska. |
112 | sierżant sztabowy Tomasz Wągrodzki | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 23 obejmującego ulice Głuchołaz: Andersa, Konstytucji 3 Maja, Makuszyńskiego, Berlinga, Maczka, Okulickiego, Miarki, Mickiewicza, Brzechwy, Fredry, Grota- Roweckiego, Wyspiańskiego, Opawska, Prusa, Sienkiewicza, Reymonta, Tuwima, Kraszewskiego, Zapolskiej, Kolonia Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Kochanowskiego, Świdnicka, Reja, Żeromskiego, Chrobrego, Orzeszkowej, Norwida, Nałkowskiej, Konopnickiej, Koszyka, Jagiełły. |
113 | starszy sierżant Anna Jakimiszyn | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 24 obejmującego miejscowości: Podlesie, Skowronków, Konradów, Jarnołtówek, Pokrzywna, Charbielin, Nowy Las, Stary Las, Oś. Pionierów, Oś. Pasterówka. |
114 | młodszy aspirant Łukasz Pietluch | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 25 obejmującego miejscowości: Sucha Kamienica, Nowy Świętów, Wilamowice Nyskie, Biskupów, Sławniowice, Burgrabice, Łączki, Gierałcice, Markowice, Polski Świętów, Bodzanów. |
115 | sierżant Piotr Zając | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 26 obejmującego ulice Otmuchowa: 1-ego Maja, Chełmońskiego, Chrobrego, Cicha, Dzierżonia, Fabryczna, Jana Pawła II, Konwaliowa, Kossaka, Kościuszki, Krakowska do Orkana, Krzywoustego, Lipowa, Lompy, Łokietka, Matejki, Mickiewicza, Mostowa, Nyska numery parzyste, Opolska, Orkana, Piastowska, Reymonta, Roosevelta, Rynek, Smolenia, Solarium, Szkolna, Wiejska, Wyspiańskiego, Zamkowa, Żeromskiego, Stawowa, Mieszka I, Parkowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klematisów, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Dąbrówki, Stawowa, Wałowa, Różana. |
116 | starszy sierżant Anna Sidzina - planowana zmiana | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 27 obejmującego ulice Otmuchowa: Grodkowska, Grunwaldzka, Jagiełły, Klonowa, Kolejowa, Konopnickiej, Krakowska od Orkana, Ks. mjr. Stefana Ufryjewicza, Młyńska, Norwida, Nyska numery nieparzyste, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Sikorskiego, Sportowa, Traugutta, Warszawska, Wrocławska, św. Karola Boromeusza, Plażowa, Akacjowa, Wrocławska numery 2 i 2a, Osiedle Lata Kwiatów. |
117 | starszy sierżant Michał Tomczyszyn | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 28 obejmującego miejscowości: Broniszowice, Buków, Jasienica Górna, Jodłów, Kałków, Kamienna Góra, Kijów, Kwiatków, Łąka, Meszno, Nadziejów, Piotrowice Nyskie- Krakówkowice, Ratnowice Śliwice, Wierzbno, Zwanowice, Zwierzyniec. |
118 | sierżant sztabowy Krystian Koza | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 29 obejmującego miejscowości: Goraszowice, Grądy– Laskowice, Janowa, Lasowice, Ligota Wielka, Lubiatów, Maciejowice, Malerzowice Małe, Nieradowice, Pasieki, Rysiowice, Sarnowice, Siedlec, Starowice, Suszkowice, Ulanowice, Wójcice. |
119 | starszy sierżant Andrzej Stećko | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 30 obejmującego miejscowość Kamiennik z ulicami: Mickiewicza od numeru 1 do 4, Wiejska od numeru 1 do 24, Ogrodowa od numeru 1 do 16, Konopnickiej od numeru 1 do 2, Słoneczna od numeru 1 do 11, Chopina od numeru 1 do 4, 1 Maja od numeru 1 do 67, Kościuszki od numeru 1 do 26 oraz miejscowości: Białowieża, Siodłary, Białowieża Suliszów, Lipniki, Karłowice Małe, Ogonów, Zurzyce, Chociebórz, Goworowice, Cieszanowice, Wilemowice, Szklary, Kłodobok, Karłowice Wielkie. |
120 | starszy sierżant Mariusz Antos | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 31 obejmującego ulice w Paczkowie: Akacjowa, Bartosza Daszyńskiego, Górska, Klonowa, Kołłątaja, Kościelna, Kościuszki, Krasińskiego, Kwiatowa, 3-go Maja, Narutowicza, Ogrodowa, Piastowska, E. Plater, Rynek, Różana, Sikorskiego, Słoneczna, Słowacka, Spacerowa, Staszica, Wesoła, Widokowa, Wiśniowa, Wrocławska. |
121 | młodszy aspirant Bogumił Dąbrowski | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 32 obejmującego ulice w Paczkowie: Armii Krajowej, Chrobrego, Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Krótka, 1-go Maja, Mickiewicza, Miraszewskiego, Młyńska, Moniuszki, Mostowa, Norwida, Okrzei, Pocztowa, Polna, Poniatowskiego, Prusa, Radosna, Reymonta, Sienkiewicza, Witosa, Polskiego, Wyspiańskiego, Zawadzkiego, Żeromskiego. |
122 | młodszy aspirant Sławomir Walczyk | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 33 obejmującego ulice w Paczkowie: Cisiecka, Dworcowa, Górnicza, Jagiellońska, Kolejowa, Robotnicza, Składowa, Sobieskiego, Energopol 7, OZEK Kozielno, Dziewiętlice, Frydrychów, Gościce, Kozielno, Lisie Kąty, Stary Paczków, Ścibórz, Trzeboszowice, Ujeździec, Unikowice, Wilamowa. |
236 | sierżant sztabowy Iwona Keler | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 1 obejmującego ulice w Nysie: Aleja Wojska Polskiego, Andrzeja Brodzińskiego, Augustyna Kordeckiego, Brata Dionizego Wegnera, Brata Ferdynanda Fludera, Brata Gotfryda Bochnigha, Brata Kazimierza Froncka, Brata Rajmunda Kasperczyka, Franciszkańska, Gen. Augusta Emila Fieldorfa -pseudonim „NIL”, Gen. Kazimierza, Sosnkowskiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Gen. Władysława Andersa, Grodkowska, Hugo Kołłątaja, Karola Chodkiewicza, Łąkowa, Marszałka Rydza Śmigłego, Ojca Benno Sonsalli, Osiedle Podzamcze Sek. A, Osiedle Podzamcze Sek. B, Osiedle Podzamcze Sek. C, Oświęcimska, Szkolna, Św. Elżbiety, Torowa, Władysława Łokietka, Złotogłowicka, Zygmunta Kaczkowskiego, Kadłubka, Bramy Grodkowskiej, Orląt Lwowskich. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Ireny Sendlerowej, Majora Dekutowskiego „Zapory”, Kombatantów RP, Kadetów II RP. |
237 | sierżant sztabowy Dorota Komenda | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 2 obejmującego ulice w Nysie: Bartosza Głowackiego, Josepha von Eichendorffa, Wincentego Karugi, Andrzeja Kmicica, Jana Krasickiego, Tadeusza Kościuszki, Obrońców Tobruku, Marii Merkert, Mieczysława I-go, Andrzeja Mielęckiego, Wandy Pawlik, Pionierów, Józefa Poniatowskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Poznańska, Saperska, Słowiańska, Szlak Chrobrego, Karola Szymanowskiego, Kornela Ujejskiego, Piotra Własta, Plac Kilińskiego, Plac Sikorskiego, Otmuchowska, Chełmońskiego, Malczewskiego, Michałowskiego, Dunikowskiego, Kukułcza, Jastrzębia, Słowicza, Sokola, Orla, Wyczółkowskiego, Grottgera, Braci Gierymskich, Witkiewicza, Jaskółcza, Gołębia, Krucza, Bociania, Bukszpanowa, Porzeczkowa, Leszczynowa, Berberysowa. |
238 | sierżant Agnieszka Białochławek | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 3 obejmującego ulice w Nysie: Janusza Kusocińskiego, Janusza Korczaka, Juliusza Kossaka, Piłsudskiego - prawa strona do wiaduktu, Sudecka do Prusa, Mickiewicza do Prusa, Bolesława Prusa, Zwycięstwa. |
239 | sierżant sztabowy Joanna Wilman | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 4 obejmującego ulice w Nysie: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Adolfa Dygasińskiego, Feliksa Falskiego, Juliana Fałata, Aleksandra Fredry, Witolda Gombrowicza, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Kochanowskiego, Franciszka Karpińskiego, Jana Kasprowicza, Stefana Kisielewskiego, Kozielska, Kwiatowa, Jerzego Kozarzewskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Marii Konopnickiej, Joachima Lelewela, 11-go Listopada, Bolesława Leśmiana, Zofii Nałkowskiej, Kornela Makuszyńskiego, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Sudecka do Prusa, Juliana Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Gabrieli Zapolskiej, Tadeusza Boya- Żeleńskiego, Stefana Żeromskiego, Leopolda Staffa, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Czesława Miłosza, Tadka Jasińskiego, 17 Września, Obrońców Westerplatte. |
240 | młodszy aspirant Alina Jodłowiec | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 5 obejmującego ulice Nysy: 3-go Maja, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jeziorna, Krzemieniecka, Elizy Orzeszkowej, Przemyska, Marii Rodziewiczówny, Słoneczna, Wiosenna, Bursztynowa, Diamentowa, Kryształowa, Rubinowa, Piaskowa, Kamienna, Bazaltowa, Granitowa, Stanisławowska, Nowogródzka, Tarnopolska, Lwowska, Jana Edmunda Omańczyka, Wojciecha Korfantego, Bogusza Zygmunta Stęczyńskiego, Mickiewicza od Prusa, Ks. Norberta Bończyka, Opawska, Stanisława Wasilewskiego, Wileńska, Żytomierska, Św. Arnolda Janssena, Ojców Werbistów. |
241 | sierżant sztabowy Ewa Majewska | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 6 obejmującego ulice w Nysie: Biskupa Jarosława, Księdza J. Kądziołki, Celna, Daniela Chodowieckiego, Grodzka, Grzybowa, Kramarska, Kupiecka, Oskara Kolberga, Karola Miarki, Rynek, Rynek Garncarski, Rynek Solny, Jana II Sobieskiego, Sukiennicza, Teatralna, Tkacka, Wałowa, Wyzwolenia, Plac Kościelny, Plac Katedralny, Wrocławska, Plac Lüdinghausen, Henryka Siemiradzkiego, Józefa Bema, Kolejowa, Kowalska, Krakowska, Królowej Jadwigi, Parkowa, Plac Kopernika, Rondo im. Sikorskiego, Warszawska, Drzymały. |
242 | młodszy aspirant Paweł Rokosz | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 7 obejmującego ulice w Nysie: Aleja Teodora Roosevelta, Armii Krajowej, Bielawska, Bohaterów Warszawy, Bracka, Batalionów Chłopskich, Fryderyka Chopina, Emilii Gierczak, Bolesława Krzywoustego, Św. Piotra, Stanisława Ligonia, Cypriana Kamila, Norwida, Jana Matejki, Mostowa, Partyzantów, Powstańców Śląskich, Marii Curie-Skłodowskiej, Juliusza Słowackiego, Wita Stwosza, Stanisława Wyspiańskiego, Plac Staromiejski, Plac Paderewskiego, most Kościuszki, Forteczna, Ogrodowa, Piastowska, Wincentego Pola, Wolności. |
243 | starszy sierżant Oliwer Furgał | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 8 obejmującego ulice w Nysie: Aleja Duńczyków, Adama Asnyka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Aleja Józefa Lompy, Waleriana Łukasińskiego, Władysława Orkana, Mariacka, Stanisława Moniuszki, Prudnicka, Majora Henryka Sucharskiego, 22-go Stycznia, Toruńska, Zjednoczenia, Franciszki Żwirki i Stanisława Wigury, Jagiellońska do wiaduktu kolejowego. |
244 | starszy sierżant Wojciech Zadrożny | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 9 obejmującego ulice w Nysie: Augustowska, Baligrodzka, Marcina Borelowskiego, Bzów, Chabrów, Chocimska, Stefana Czarneckiego, Jana Długosza, Józefa Dwernickiego, Głuchołaska, Gustawa Herlinga- Grudzińskiego, Zygmunta Krasińskiego, Krawiecka, Stanisława Konarskiego, Świętojańska, Narcyzów, Niezapominajek, Henryka Pobożnego, Pomorska, Kazimierza Pułaskiego, Racławicka, Tadeusza Rejtana, Róż, Sandomierska, Sanocka, Piotra Skargi, Stawowa, Stokrotek, Szczecińska, Piotra Ściegiennego, Unii Lubelskiej, Przemyska, Zwycięstwa od Krawieckiej, Piłsudskiego od wiaduktu prawa strona, Zawiszy Czarnego, Zbaraska, Zygmuntowska. |
245 | aspirant Łukasz Keler | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 10 obejmującego ulice w Nysie: Józefa Grzegorza Chłopickiego, Konstantego Damrota, Stanisława Dubois, Jana Dzierżona, Gdańska, Władysława Jagiełły, Karpacka, Juliana Ursyna Niemcewicza, Nowowiejska, Mazowiecka, Gustawa Morcinka, Plebiscytowa, Piłsudskiego lewa strona, Jagiellońska od wiaduktu kolejowego, Chłopickiego, Kruczkowskiego, Podolska, Władysława Reymonta, Stanisława Staszica, Strzelców Bytomskich, Bolesława Śmiałego, Romualda Traugutta, Towarowa, Ludwika Waryńskiego, Jana Zamoyskiego, Onufrego Zagłoby. |
246 | sierżant Piotr Boryń | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 11 obejmującego miejscowości: Biała Nyska, Siestrzechowice, Morów, Koperniki, Iława, Przełęk, Hajduki Nyskie, Podkamień, Kępnica, Skorochów, Jędrzychów, Głębinów. |
247 | młodszy aspirant Rafał Kraska | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 12 obejmującego miejscowości: Niwnica, Wierzbięcice, Lipowa, Domaszkowice, Wyszków, Kubice, Konradowa, Rusocin, Złotogłowice, Radzikowice, Goświnowice, Sękowice, Regulice, Hanuszów. |
248 | młodszy aspirant Ewa Gruszka | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 13 obejmującego miejscowości: Pniewie, Stary Grodków, Chróścina Nyska, Czarnolas, Mroczkowa. |
249 | młodszy aspirant Grzegorz Sługocki | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 14 obejmującego miejscowości: Sidzina, Brzeziny, Giełczyce, Makowice, Skoroszyce. |
250 | młodszy aspirant Sławomir Michalewski | Dzielnicowy rejonu służbowego numer 15 obejmującego miejscowości: Rzymiany, Smolice, Radowice, Naczków, Śmiłowice, Biechów, Godkowice, Nowaki, Słupice, Bykowice, Korzękwice, Spiny, Frączków, Strobice, Prusinowice, Pakosławice, Reńska Wieś, Goszowice. |
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?