Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Piłka nożna > Sparing: Orzeł - Koral 0:2 (0:1)

(jak)

Piątoligowy Orzeł Łubowo przegrał 0:2 (0:1) kontrolny mecz z czołowym zespołem słupskiej okręgówki, Koralem Dębnica. W pierwszej połowie na bramkę Korala strzelali Głuszak, Borowski, Sulikowski i Andreasik, ale wszystkie uderzenia bronił znakomicie dysponowany bramkarz gości. W 40. minucie po strzale Przymeńskiego z 10 metrów piłka trafiła w słupek. W końcówce pierwszej połowy błąd popełnili obrońca Orła Czapliński i bramkarz Borzycki. Wykorzystał to Żarnowski zapewniając swojej drużynie prowadzenie 1:0.

W drugiej połowie najbliżsi zdobycia wyrównującej bramki byli: Głuszak (z wolnego z 17 m, bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką) i Brzeziński (strzał w długi róg). W 80. min kolejny błąd obrony łubowian i wprowadzony po przerwie do bramki junior Szymek został pokonany przez Janczaka.

Orzeł Łubowo - Koral Dębnica 0:2 (0:1)

Gole: Żarnowski, Janczak.

Orzeł: Borzycki (46, Szymek) - Sapieja, Kiczuk, Czapliński (46, Banakowicz), Kozanecki, Brzeziński, Borowski, Przymeński (60, Zakrzewski), Głuszak, Sulikowski (60, Goljasz), Andreasik (60, Czernielewski).