Firma Agro-Efekt oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla rolnictwa w Polsce

MW
Lider w branży zaopatrzenia rolnictwa - firma Agro-Efekt oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla rolnictwa w Polsce. Wspiera rolników poprzez doradztwo,skup płodów rolnych, serwis, sprzedaż środków do produkcji rolnej oraz nowych technologii.

O nowoczesnych rozwiązaniach dla polskich rolników mówi prezes zarządu spółki Agro-Efekt - pan Stefan Ścieszka.

Firma przez 25 lat istnienia przeszła wiele zmian, między innymi w zakresie procesu obsługi branży rolniczej. Dlatego też oprócz podstawowych działów, rozwijane są działy, których oczekuje młode pokolenie producentów rolnych, stawiających na nowoczesne zarządzanie gospodarstwem m.in. doradztwo indywidualne, ochrony roślin, zbioru, nawożenia.

Utworzyliśmy Centrum Operacyjne, stanowiące połączenie techniki precyzyjnej z doradztwem indywidualnym dla każdego producenta. Rozwinęliśmy pion produktów biologicznych. W ramach ciągle rozwijającego się trendu promującego zdrowie, stawiamy na rozwój rolnictwa precyzyjnego, żeby stosować optymalne terminy, dawki, minimalne ilości chemii i nawożenia, aby dbać o środowisko glebowe. Stawiamy i wspieramy wszelkie działania proekologiczne czynnie współpracując z gospodarstwami ekologicznymi.

Jako jedyni w Polsce stosujemy technologię nawadniania indywidualnego renomowanej firmy Rivulis. Skutkuje ono niższym zużyciem wody o prawie 50%. Ten kierunek specjalizacji Agro- Efekt jest niezmiernie istotny w dobie zmian klimatycznych, skutkujących suchymi porami letnimi w naszym kraju, w ostatnich latach.

Agro-Efekt to lider w dystrybucji nowoczesnych i jakościowych maszyn rolniczych.
Naszym partnerem od wielu lat, (rozpoczęliśmy współpracę jeszcze przed bezpośrednim wejściem marki do Polski) jest John Deere. Można o nas powiedzieć, że jesteśmy najstarszym dystrybutorem John Deere, który bardzo ceni zaangażowanie Agro-Efekt w realizację wspólnych celów. Obok John Deere w naszej ofercie maszynowej są także inne cenione marki, jak Kverneland, czy Manitou.

Agro-Efekt jest blisko polskiego rolnika, reaguje na zmieniające się warunki oraz wykorzystuje nowe możliwości, jakie pojawiają się wraz z rozwojem nowych technologii, wszystko po to, by innowacyjne działania, jakie podejmują gospodarstwa, przekładały się na końcowy wynik ekonomiczny.

Razem możemy więcej! - jesteśmy dla Państwa dostępni w centrali firmy w Sycowie, w 35 oddziałach w Polsce oraz online na agroefekt.pl i w mediach społecznościowych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czy ubezpieczanie upraw zyskuje na popularności?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska