FOGO Futsal Ekstraklasa. Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Arth Soft Leszno 5:3

Paweł Sładek
Paweł Sładek
Dreman odniósł bardzo ważne zwycięstwo.
Dreman odniósł bardzo ważne zwycięstwo. Paweł Sładek
Walka o czołówkę ligi trwa w najlepsze. Zarówno Dreman Opole Komprachcice, jak i GI Malepszy Arth Soft Leszno rywalizują o jak najlepszą lokatę w play-offach. W bezpośrednim, sobotnim starciu lepsi okazali się opolanie, wygrywając 5:3.

Poprzedni mecz tych ekip zakończył się remisem 6:6, w związku z czym oczekiwania wobec rewanżowego starcia nie były bezzasadne. A finalnie wydaje się, że zostały spełnione, bo nie dość, że Dreman wygrał, to jeszcze padło osiem goli. Jest jeszcze jeden pozytywny aspekt tego spotkania. Do drużyny dołączył Tomasz Lutecki, który przez ostatnich kilka miesięcy zmagał się z urazem. Na listę strzelców się nie wpisał, ale to wydarzenie jest zapewne kwestią czasu.

Opolanie prowadzili przez cały okres trwania meczu, choć leszczynianie trzykrotnie zmniejszali przewagę do jednego trafienia. Na nic się jednak zdały te próby odwrócenia losów meczu, choć drużyna gości miała sporo okazji, żeby przechylić szalę na swoją korzyść.

Ostatecznie kropkę nad „i” postawił Tomasz Czech, zdobywając gola w 39. minucie spotkania. Było to trafienie, które przesądziło o zgarnięciu pełnej puli przez podopiecznych Jarosława Patałucha.

Dreman Opole Komprachcice – GI Malepszy Arth Soft Leszno 5:3 (3:1)
Bramki: 1:0 Szypczyński – 10., 2:0 Kucharski – 11., 2:1 Kucharski – 17. (samobój), 3:1 Toloza – 19., 3:2 Gomes – 21., 4:2 Sobota – 29., 4:3 Solecki – 30., 5:3 T. Czech – 39.
Dreman: Lach, Burduja - Szypczyński, Parra, Makowski, Blank, Deyvisson, Kucharski, Grzywa, P.Czech, T.Czech, Lutecki, Ivanow, Sobota
GI Malepszy: Długosz, Jarożek - Solecki, Neutzling, Kąkol, Kędra, Konopacki, Zydorczyk, Firańczyk, Siecla, Świtoń, Zmiivskyi, Gomes
Żółte kartki: Blank - Siecla
Czerwona kartka: Neutzling – 33.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

kup teraz

CENEO.PL

Realme C31 4/64GB Zielony

-

599,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Reprezentacja Polski. Rzecznik PZPN o problemach w kadrze

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie