Fogo Futsal Ekstraklasa. Dreman Opole Komprachcice zaczął nowy sezon od porażki z GI Malepszym Arth Soft Leszno

Pierwszy mecz w sezonie 2023/24 nie ułożył się po myśli Dremana.
Pierwszy mecz w sezonie 2023/24 nie ułożył się po myśli Dremana. Paweł Sładek
Poniżej oczekiwań zaprezentowała się w 1. kolejce nowego sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy ekipa Dremana Opole Komprachcice. Uległa na własnym terenie 0:3 GI Malepszemu Arth Soft Leszno.

Zawodnicy Dremana mieli okazje ku temu, by nie zakończyć tego starcia z zerem po stronie zysków, ale tym razem w ich szeregach zawodziła skuteczność. Do przerwy ani razu nie trafili też goście, jednak w drugiej połowie byli już znacznie efektywniejsi.

Drużyna z Leszna prowadzenie objęła w 21. minucie, kiedy to gola zdobył Jakub Kąkol. Ten sam zawodnik niedługo później (28. minuta) strzelił zresztą na 2:0.

Trzeci cios Dreman przyjął w samej końcówce, kiedy to grał już z lotnym bramkarzem. Rezultat meczu ustalił Kacper Konopacki.

Dreman Opole Komprachcice – GI Malepszy Arth Soft Leszno 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Kąkol – 21., 0:2 Kąkol – 28., 0:3 Konopacki – 40.