FOGO Futsal Ekstraklasa. Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 2:4

Paweł Sładek
Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 2:4
Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 2:4 Paweł Sładek
Formalności dopełnione. Dreman Opole Komprachcice pewnie wygrał z Red Devils Chojnice 4:2.

W pierwszym meczu tych zespołów w aktualnej kampanii Dreman wygrał 7:0. Niedzielne zwycięstwo nie było tak okazałe, ale pewności w prowadzeniu gry podopiecznym Jarosława Patałucha nie da się odmówić.

Tygrysy napierały od pierwszej minuty, jednak ich starania było skutecznie powstrzymywane poprzez blokowanie strzałów czy wybijanie futsalówki z linii bramkowej. Chojniczanie również mieli groźną akcję zwieńczoną uderzeniem w słupek, ale to przyjezdni otworzyli wynik.

Kamil Kucharski wyprowadził kontratak, minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Chwilę później było już 2:0 – tym razem na listę strzelców wpisał się Marcin Grzywa. Te dwie akcje dodały gościom jeszcze więcej luzu, który zamienili na kolejne trafienia!

W 27. minucie ponownie wstrzelił się Grzywa, a formalności w ostatnich sekundach rywalizacji dopełnił Tomasz Czech. W międzyczasie Diabły cieszyły się z dwóch bramek, ale na będący w gazie Dreman to nie wystarczyło.

Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 2:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Kucharski – 5., 0:2 Grzywa – 9., 0:3 Grzywa – 27., 3:1 Neheli – 36., 4:1 T. Czech – 40., 4:2 Laskowski – 40.
Red Devils: Kartuszyński – Kokoladze, Pastars, Szopiński, Nehela, Laskowski, Puchka, Skubchenko, Kręcki, Porto, Kolesnik, Włodarczyk, Piesotskyi
Dreman: Burduja, Lach – Glinka, T. Czech, Iwanow, Grzywa, Chuva, Deyvisson, Makowski, Kucharski, Sobota, Blank, Szypczyński
Żółta kartka: Kucharski