Fotowoltaika - kup to sam

Materiał informacyjny Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt Zbigniew Maleska

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością w polskich gospodarstwach domowych. Do głównych zalet należą przede wszystkim zwroty kosztów inwestycji, a następnie luksus korzystania z darmowego prądu. Rozwiązanie jest przede wszystkim ekologiczne, a inicjatywy z nim związane są często wspierane przez organizacje samorządowe i europejskie.

Argumentem przemawiającym za fotowoltaiką są prognozowane dalsze podwyżki cen energii elektrycznej. Zwrot inwestycji w instalację solarną następuje zazwyczaj w okresie 7-9 lat, by przez następne kilkanaście lat cieszyć się darmową energią elektryczną. W związku z tym, atrakcyjność i opłacalność wyboru fotowoltaiki będzie rosnąć z czasem. Jednocześnie widoczne są tendencje zawyżania cen na rynku przez wiele firm i instalatorów.

Sytuacja jest o tyle niestosowna, gdyż instalacje fotowoltaiczne nie są tak skomplikowane, na jakie wyglądają. W trosce o dobro i wygodę klientów, firma Doktorvolt z Malichowa pod Dobrodzieniem skompletowała zestawy fotowoltaiczne zawierające panele, inwertery, rozdzielnice z zabezpieczeniami, przewody i złącza solarne. Komplety do 10kW wyróżniają się najniższą ceną na rynku za 1kW. Komponenty zostały ostrożnie wyselekcjonowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa pracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy, oferującej wymierne korzyści w postaci niskich kosztów i bezpieczeństwa użytkowania. Proponowany przez nas zestaw pozwala zaoszczędzić od 7 do 10 tysięcy złoty na takiej instalacji.

Aby instalacja działała poprawnie przez wiele lat i przynosiła wymierne korzyści jej użytkownikom, należy ją odpowiednio zabezpieczyć. Firma Doktorvolt specjalizuje się w produkcji skrzynek przyłączeniowych PV, które w oparciu o sprawdzone komponenty są dedykowane do instalacji działających zarówno z prądem stałym jak i zmiennym. Proces produkcji rozdzielnic fotowoltaicznych jest oparty o system zarządzania jakością wg ISO 9001:2015 certyfikowany przez TÜV SÜD. Jako producent, Doktorvolt prowadzi również szereg działań profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa, jak uświadamianie instalatorów o skutkach montażu złączek solarnych pochodzących od różnych producentów, używaniu przy montażu tańszych narzędzi o niższej dokładności itp.

W ramach promocji energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych firma Doktorvolt oferuje również pomoc w uzyskaniu dotacji na instalację solarną w zakresie konsultacji, przygotowania wyceny oraz potrzebnych dokumentów. Wierzymy, że przygotowana przez nas oferta ułatwi klientom cały proces zakładania instalacji fotowoltaicznej oraz pomoże uniknąć niepotrzebnych wydatków.

https://doktorvolt.pl/
https://preis-zone.pl/
+48 530 478 889
ul. Chłopska 3,
Malichów (k. Dobrodzienia)

Dodaj ogłoszenie