Fotowoltaika wszystko co chciałbyś wiedzieć

Materiał informacyjny KOSMOPELL

Zastanawiasz się, której firmie zaufać w tematyce Fotowoltaiki? Wybierz KOSMOPELL!
Dlaczego? Dlatego że jako nieliczni oferujemy naszym klientom 15 Lat Gwarancji na całą instalację oraz 2 Letnią Gwarancję Uzysku mocy.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, istniejącym na rynku od ponad 7 lat. Stawiamy przede wszystkim, na jakość oferowanych przez nas produktów, co przekłada się na zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów.

Wyróżnia nas jakość oraz profesjonalizm w każdych realizacjach za co zostaliśmy wyróżnieni wyjątkowym tytułem "Laur Konsumenta" oraz "Firmę Godną zaufania 2020/2021".

Kosmopell jest autoryzowanym partnerem znanego niemieckiego producenta paneli fotowoltaicznych klasy Premium, marki BAUER Solartechnik której nowością na rynku są pierwsze panele wykonane w technologi bifacial glass-glass half cut. Pozwala to na uzyskanie dodatkowych 10-15% więcej energii z zamontowanej instalacji w porównaniu do zwykłych paneli a dodatkowym atutem jest 100% niepalność modułów.
Od maja 2021 wprowadzamy do oferty innowacyjne panele 550W w technologii bifacial glass-glass half cut.

Zajmujemy się wyceną, sprzedażą i kompleksową realizacją projektów fotowoltaicznych w całej Polsce. Firma KOSMOPELL jest autoryzowanym monterem najpopularniejszych paneli i falowników dostępnych na polskim rynku co przekłada się na wysoka jakość całej instalacji

Masz pytania związane z fotowoltaiką? Chcesz dowiedzieć się z czym to się "je" i jakie rozwiązanie zastosować w swoim domu/firmie? Zamów bezpłatną wycenę dla swojego domu, firmy czy instytucji.

Zapraszamy do kontaktu na www.kosmopell.pl gdzie nasi przedstawiciele, chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Dodaj ogłoszenie