Gogolin w skrócie

Materiał partnera zewnętrznego
Spotkanie z olimpijskim mistrzem było bardzo interesujące i pouczające.
Bale przedszkolaka, wyjazd na narty i spotkanie z mistrzem olimpijskim - to tylko niektóre z wydarzeń, jakie miały miejsce w Gogolinie w ostatnich tygodniach.

• 31 stycznia Gogolin odwiedził mistrz olimpijski i rekordzista świata w skoku o tyczce Władysław Kozakiewicz. Pełna sala słuchaczy nagradzała barwne opowieści mistrza gromkimi brawami. Ten zrewanżował się pikantnymi opowieściami z Igrzysk Olimpijskich z Moskwy oraz dedykacjami na podpisywanych książkach.

Władysław Kozakiewicz przyjechał na zaproszenie burmistrza Joachima Wojtali na wykład z cyklu „Spotkanie z mistrzem”.

• Po świątecznej przerwie powróciło Konwersatorium z Dydaktyki Matematyki. Mgr Agata Knysz omówiła temat „Jak oceniać zadania tekstowe?”. Inicjatorem spotkań skierowanych dla nauczycieli matematyki jest p. Julian Kuklewski. Zajęcia odbywają się cyklicznie w sali konferencyjnej w Centrum Przesiadkowym w Gogolinie.

• Księżniczki, Biedronki, Motylki, Policjanci i Astronauci, a nawet Superbohaterowie opanowali parkiet Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie podczas Balu Przedszkolaka. W trzydniowej imprezie wzięły udział wszystkie przedszkolaki z całej gminy.

• 60 miłośników szusowania i białego szaleństwa z gminy Gogolin wzięło udział w dorocznym wyjeździe na narty. Tym razem wybór padł na stok w Czarnej Górze. Organizatorem wyjazdu był Zespół Rekreacyjno-Sportowy w Gogolinie.

Dodaj ogłoszenie