Grała II liga kobiet - Bogdańczowice wygrały 2:0 z Biedrzychowicami. Zobacz zdjęcia

Gra była zacięta, ale gole strzelały dzisiaj tylko dziewczyny z Bogdańczowic
Gra była zacięta, ale gole strzelały dzisiaj tylko dziewczyny z Bogdańczowic fot. Mirosław Dragon
Na stadionie w Kluczborku dziewczyny z drużyny ULKS Bogdańczowice zdobyły 3 cenne punkty i przerwały fatalną passę porażek z Rolnikiem Biedrzychowice.
ULKS Bogdanczowice - Rolnik II Biedrzychowice 2:0 (II liga kobiet)

Mecz II ligi kobiet ULKS Bogdańczowice - Rolnik II Biedrzychowice

- W ostatnich meczach seryjnie przegrywałyśmy z nimi 0:4, dzisiaj udało się wreszcie zrewanżować - cieszyły się piłkarki z Bogdańczowc po końcowym gwizdku.

Kapitalny mecz rozegrała Sandra Zylla, napastniczka drużyny z Bogdańczowic.
Na początku II połowy strzeliła pięknie z 20 metrów gola na 1:0.

Chwilę później jeszcze raz próbowała przelobować bramkarkę z Biedrzychowic, ale piłka przeszła minimalnie nad poprzeczką.

Kilka minut przed końcowym gwizdkiem Sandra Zylla płaskim strzałem z pola karnego zdobyła jednak drugiego gola.

Po 90 minutach w meczu ULKS Bogdańczowice z Rolnikiem II Biedrzychowice było 2:0.