reklama

Grała piłkarska klasa B [wyniki]

Marcin Sabat
Marcin Sabat
Zaktualizowano 
Anna Kaczmarz
Komplet rozstrzygnięć w 15 grupach najniższego szczebla rozgrywkowego.

Grupa 1
Radomierowice - Rolnik Wierzbica Górna 4-7
Lotnik Miejsce - Bizon Bąkowice 2-5
Biestrzykowice Miodary - Ligota Wołczyńska 10-5
Burza Gręboszów - Starościn II Świerczów 0-7
Orzeł Pokój - Lew Szymonków 1-3
Pauzowały: Łączany, Pogoń Mikowice.

Grupa 2
Kujakowice - Ligota Górna 6-1
Stare Budkowice - Komorzno 2-2
Bąków - Lasowice Wielkie 0-3
Polonia Smardy - Bogacica 0-0
Proślice II - Rolnik Paruszowice 3-3
Pauzowały: Borkowice, Kuniów.

Grupa 3
Prosna Zdziechowice - Wojciechów 9-2
Budowlani Strojec - Radawie 2-1
Albor Borki Małe - Wichrów 2-5
Bugaj Nowy - Motor Praszka (nie odbył się)
Przedmość - Radłów 1-1
Borki Wielkie - Stobrawa Wachowice 1-2
Zębowice - Żytniów 0-4

Grupa 4Olimpia III Pogoń Łosiów - Zwanowice 0-2
Pawłów - Victoria Kościerzyce 2-7
Kruszyna Prędocin - Łukowice Brzeskie 4-0
Zryw Szydłowice - Żłobizna 3-3
Golczowice - Bizon Kurznie 2-3
Victoria Dobrzyń - Błękitni Przecza 2-1
Stobrawa Stare Kolnie - Skorogoszcz 1-6

Grupa 5
Unia Tułowice - Sławice 4-4
Komprachcice - Zieloni Ligota Tułowicka 0-2
Sparta Grodziec - Unia Murów 3-4
Chmielowice - Skarbiszów 3-9
Wiking Rodło II Opole - Grom Świerkle 2-1
Victoria II Chróścice - KS Dąbrowa 3-2
Niewodniki - FC Żelazna 2-9

Grupa 6
Źródło II Krośnica - Staniszcze Wielkie 0-7
GKS Izbicko Otmice - Turawa 0-1
Piomar II Tarnów Opolski - Zawada 8-0
Fiorentina Nakło - Grodziec 1-3
Grudzice - Chrząstowice II 4-0
Pauzowały: Unia Raszowa Daniec, Szczedrzyk.

Grupa 7
Błękitni Jaryszów - Poręba 2-2
Rożniątów - Naprzód Kielcza (nie odbył się)
Kadłubiec - Tęcza Szymiszów 1-3
Błękitni Rozmierz - Sokół Zalesie Śląskie 4-6
Rzemiosło Dziewkowice - Czarni Kalinów Kalinowice 1-2
Zimna Wódka - Olszowa 3-1
Plon Błotnica Strzelecka - Piotrówka II (nie odbył się)

Grupa 8
Ogrodnik Chróścina Nyska - Atletik Kolnica 4-1
Przylesie Dolne - Młodoszowice 2-0
Skorpion II Kopice Więcmierzyce - Alfa Żelazna 4-2
Wojsław - Krasna Góra 3-1
Victoria Wierzbnik - Spartan Wójtowice 4-3
Starowice II - Jankowice Wielkie 6-0
Gałążczyce - GKS II Grodków (nie odbył się)

Grupa 9
Agfa Prusinowice - Podzamcze Nysa 2-1
Delta Bielice - Niwnica Konradowa 2-2
Metalowiec Łambinowice - Polski Świętów 3-3
Domaszkowice - Sękowice 4-4
Błękitni Biskupów - KS Nowy Świętów 3-2
Malerzowice Wielkie - Kępnica 3-2
Pauzowały: Włodary Węża.

Grupa 10
Kosmos Dobra - Odra Kąty Opolskie 1-1
Stradunia - Strzeleczki 1-1
Magnum Chorula - Obrowiec 3-5
Kujawy - Burza Kosorowice 2-1
Kromołów - Przysiecz 5-8
Łowkowice - Dąbrówka Górna 1-2
Pauzowała: Korona Krępna.

Grupa 11
Zawisza Stara Kuźnia - Pokrzywnica 2-3
Raszowa - Naprzód Długomiłowice 5-0
Śląsk II Reńska Wieś - Maciowakrze 1-1
Stare Koźle - Cisowa Kędzierzyn-Koźle 1-1
Ruch Steblów - Odrzanka Dziergowice 0-2
Unia Polska Cerekiew - Kobylice 7-2
Pauzował: Inter Mechnica.

Grupa 12
Śliwice - Goworowice 1-1
Kałków II - Koperniki Morów (nie odbył się)
Malerzowice Małe - Siestrzechowice 6-1
Buków - Agro Chmiel Ujeździec 1-1
RZS Jarnołtów - Maciejowice 1-15
Łąka Jodłów - KS Lubiatów 6-2
Pauzował: Atom II Grądy Goświnowice.

Grupa 13
Polonia Pogórze Łącznik - Niemysłowice Dębowiec 0-1
Czyżowice - Kolnowice 2-1
Unia II Głuchołazy - Łąka Prudnicka 2-3
Przechód - Rudziczka 9-2
Chrzelice - Zawada 0-3
Ligota Bialska Radostynia - Grom Szybowice 2-1
Pauzowały: Olbrachcice.

Grupa 14
Rozkochów - KS Twardawa 3-2
Sparta Zawiszyce - Babice 6-1
Victoria Pomorzowice - Stal Grobniki 2-2
Cukrownik Baborów - Polonia Gościęcin 2-0
Rzepce - Stare Kotkowice 1-0
Pauzowały: Spartan Grudynia Wielka, Rolnik Biedrzychowice Kazimierz.

Grupa 15
Sokół Boguchwałów - Ruch Zubrzyce 9-0
Egipt Krzyżowice - Iskra Zopowy 1-3
Piast Dzbańce - Pogranicze Mokre 2-2
Orzeł Dzierżysław - Rozumice 9-0
Start Bogdanowice - Kresowianka Nowa Wieś 1-4
Fortuna Chomiąża - Zryw Wysoka 10-1
Troja Włodzienin - Polonia Ściborzyce Wielkie (nie odbył się)

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3