Grała piłkarska klasa B [wyniki]

Marcin Sabat
Marcin Sabat
Zaktualizowano 
Łukasz Kasprzak
Komplet wyników piłkarskiej klasy B. Rywalizacja we wszystkich piętnastu grupach nabiera "rumieńców", zwłaszcza o awans do wyższej klasy.

Grupa 1
Starościn II Świerczów - Orzeł Pokój 2-0
Pogoń Mikowice - Burza Gręboszów 4-1
Bizon Bąkowice - Biestrzykowice Miodary 3-1
Rolnik Wierzbica Górna - Lotnik Miejsce 3-1
Łączany - Radomierowice 4-5
Pauzowały: Lew Szymonków, Ligota Wołczyńska.
Mecz awansem: Lew Szymonków - Ligota Wołczyńska 3-1.

Grupa 2
Bogacica - Proślice II 2-2
Lasowice Wielkie - Polonia Smardy 0-2
Komorzno - Bąków 5-0
Borkowice - Stare Budkowice 3-0
Kuniów - Kujakowice 1-1
Pauzowały: Ligota Górna, Rolnik Paruszowice.

Grupa 3
Wojciechów - Stobrawa Wachowice 2-2
Radłów - Borki Wielkie 0-3
Motor Praszka - Przedmość 2-4
Wichrów - Bugaj Nowy 1-3
Radawie - Albor Borki Małe 5-1
Zębowice - Budowlani Strojec 0-7
Żytniów - Prosna Zdziechowice 2-4

Grupa 4
Zwanowice - Skorogoszcz 2-3
Błękitni Przecza - Stobrawa Stare Kolnie 8-5
Bizon Kurznie - Victoria Dobrzyń 1-1
Żłobizna - Golczowice 1-6
Łukowice Brzeskie - Zryw Szydłowice 0-6
Victoria Kościerzyce - Kruszyna Prędocin 3-2
Pawłów - Olimpia III Pogoń Łosiów 3-0

Grupa 5
Sławice - FC Żelazna 1-1
KS Dąbrowa - Niewodniki 2-2
Grom Świerkle - Victoria II Chróścice 6-2
Skarbiszów - Wiking Rodło II Opole 1-6
Unia Murów - Chmielowice 4-2
Zieloni Ligota Tułowicka - Sparta Grodziec 2-1
Unia Tułowice - Komprachcice 1-1

Grupa 6
Chrząstowice II - Szczedrzyk 0-5
Grodziec - Grudzice 3-0
Zawada - Fiorentina Nakło 1-1
Unia Raszowa Daniec - Piomar II Tarnów Opolski 1-4
Źródło II Krośnica - GKS Izbicko Otmice 2-5
Pauzowały: Staniszcze Wielkie, Turawa.

Grupa 7
Poręba - Piotrówka II 4-0
Olszowa - Plon Błotnica Strzelecka 4-1
Czarni Kalinów Kalinowice - Zimna Wódka 2-2
Sokół Zalesie Śląskie - Rzemiosło Dziewkowice 6-3
Tęcza Szymiszów - Błękitni Rozmierz 3-2
Naprzód Kielcza - Kadłubiec 0-8
Błękitni Jaryszów - Rożniątów 4-1

Grupa 8
Atletik Kolnica - GKS II Grodków 2-2
Jankowice Wielkie - Gałążczyce 1-0
Krasna Góra - Victoria Wierzbnik 0-0
Alfa Żelazna - Wojsław 0-4
Młodoszowice - Skorpion II Kopice Więcmierzyce 2-6
Ogrodnik Chróścina Nyska - Przylesie Dolne 3-0
Starowice II - Spartan Wójtowice 2-3

Grupa 9
Włodary Węża - Kępnica 0-4
KS Nowy Świętów - Malerzowice Wielkie (nie odbył się)
Sękowice - Błękitni Biskupów 2-5
Polski Świętów - Domaszkowice 4-0
Niwnica Konradowa - Metalowiec Łambinowice 4-3
Podzamcze Nysa - Delta Bielice 0-1
Pauzowała: Agfa Prusinowice.

Grupa 10
Odra Kąty Opolskie - Dąbrówka Górna 4-0
Przysiecz - Łowkowice 4-1
Burza Kosorowice - Kromołów 3-2
Korona Krępna - Kujawy 2-2
Strzeleczki - Magnum Chorula 3-2
Kosmos Dobra - Stradunia 2-1
Pauzował: Obrowiec.

Grupa 11
Pokrzywnica - Kobylice 4-2
Odrzanka Dziergowice - Unia Polska Cerekiew 7-2
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle - Ruch Steblów 4-1
Maciowakrze - Stare Koźle 0-1
Naprzód Długomiłowice - Inter Mechnica 3-5
Zawisza Stara Kuźnia - Raszowa 2-2
Pauzował: Śląsk II Reńska Wieś.

Grupa 12
KS Lubiatów - Atom II Grądy Goświnowice 5-2
Maciejowice - Łąka Jodłów 7-2
Agro Chmiel Ujeździec - RZS Jarnołtów 7-1
Siestrzechowice - Buków 1-5
Koperniki Morów - Malerzowice Małe 4-3
Śliwice - Kałków II (nie odbył się)
Pauzowały: Goworowice.

Grupa 13
Niemysłowice Dębowiec - Grom Szybowice 1-0
Zawada - Ligota Bialska Radostynia 2-5
Rudziczka - Chrzelice 1-3
Łąka Prudnicka - Przechód 4-1
Kolnowice - Olbrachcice 6-1
Polonia Pogórze Łącznik - Czyżowice 3-4
Pauzowała: Unia II Głuchołazy.

Grupa 14
KS Twardawa - Stare Kotkowice 3-1
Spartan Grudynia Wielka - Rzepce 0-1
Stal Grobniki - Cukrownik Baborów 5-2
Rolnik Biedrzychowice Kazimierz - Victoria Pomorzowice 1-1
Rozkochów - Sparta Zawiszyce 8-2
Pauzowały: Polonia Gościęcin, Babice.

Grupa 15
Ruch Zubrzyce - Polonia Ściborzyce Wielkie 3-4
Zryw Wysoka - Troja Włodzienin 1-7
Kresowianka Nowa Wieś - Fortuna Chomiąża 2-1
Rozumice - Start Bogdanowice 2-4
Pogranicze Mokre - Orzeł Dzierżysław 0-8
Iskra Zopowy - Piast Dzbańce 2-3
Sokół Boguchwałów - Egipt Krzyżowice 2-0

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3