Gwardia Opole upokorzona w Chrzanowie

Sebastian Stemplewski
Łukasz Gradowski z Gwardii Opole
Łukasz Gradowski z Gwardii Opole Sebastian Stemplewski
Piłkarze ręczni z Opola w drugiej połowie rzucili tylko jedną bramkę! i przegrali z MTS-em 14-23.

Po pierwszej połowie zanosiło się na zwycięstwo Gwardii, która grała spokojnie i konsekwentnie. W efekcie zespołowej gry nasi zawodnicy wygrywali po 30 minutach 13-11. To co wydarzyło się w drugiej połowie to swoisty rekord świata. Opolanie przez pół godziny zdobyli tylko jedną bramkę i przegrali 14-23.

- Do przerwy graliśmy dobre zawody i wydawało się, że spokojnie sięgniemy po wygraną - stwierdził rozgrywający Michał Piech. - W drugiej części daliśmy jednak prawdziwy popis w najgorszym słowa znaczeniu. Wszyscy zagraliśmy beznadziejnie, zapominając jak się gra w szczypiorniaka. Ciężko powiedzieć co się z nami stało, ale to było upokarzające.

Więcej o meczu w poniedziałek w papierowym wydaniu nto

Komentarze 6

j
jarek
Piłka ręczna to super sport, bardzo emocjonujący wbrew temu co mogłoby się niektórym wydawać. porównując chociażby do piłki nożnej (którą też bardzo lubię) akcje bramkowe są praktycznie cały czas więc są emocje, to co w sporcie dla kibica najważniejsze. Warto aby ci od kasy wzieli chociaż raz pod uwagę odczucia społeczeństwa które ich wybrało. Co do wyniku, masakra, nie potrafię sobie tego wyobrazić. Pomyślcie jednak co czują zawodnicy i jakie będzie ich nastawienie podczas kolejnego meczu, współczuje baramkarzowi drużyny przeciwnej, powodzenia Panowie.
r
redwvevev
problem gwardii leży w zarzązie, działączach a nie w zawodnikach, odkad norgips sie wycofał ze sponsoringu są problemy, a zarzad nie umie sobie poradzic z rolą tych któzy powinni przynosić kase do klubu i tworzyć warunki do tego, żeby zawodnicy mogli grac, tu jest problem!
k
klosow
popieram zupelnie naklady na handball sa smieszne w proporcji do poziomu sportowego na tle innych opolskich druzyn i nie zapominajmy ze zawodnicy gwardii to od zawsze w 95% wychowankowie a nie jak w innych super szkolacych opolskich klubach jednosezonowa tragiczna armia zaciezna, choc to prawda wystep w 2 polowie zenujacy ale takie negatywne komentarze to raczej wystawiajmy po zakonczonej lidze a nie na poczatku II rundy. powodzenia i oby jak najmniej takich slabych wystepow Gwardii!
m
marcel
Nie wiem czy osoba pisząca tekst o wycofaniu się drużyny z ligi jest kibicem Kolejarza czy może innej drużyny,ale pilka ręczna żądzi się innymi prawami.Wcale nie bronię Gwardii bo zdobyć 1 bramkę w trakcie 1 połowy to wstyd.Jednak zdobycie 25 punktów w całym meczu drużyny żużlowej,gdzie dofinansowania od władz miejskich są 30 krotnie większe jak na piłkę ręczną , powinno dać troszkę więcej do myśleni gdzie topi się pieniądze na nasz opolski sport.
R
RAX
I WY CHCECIE WALCZYC O AWANS,JAK WY RZUCACIE JEDNA BRAMKE W 30MIN.NADAJECIE SIE DO LIGI SZKOLNEJ HAHAHAHA.DAJCIE SE SPOKUJ Z PILKA I WEZCIE SIE ZA CZYSZCZENIE SALI!!!!!!!!!