Głosowanie zakończone
Plebiscyt: HIPOKRATES 2023
Wybieramy Chirurga Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 31 października 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Bogusław Maj
Prywatna Praktyka Lekarska Neurochirurgiczna, Opole
563głosy -
Marek Niewiadomski
Krapkowickie Centrum Zdrowia, Krapkowice
509głosów -
Piotr Sokół
Vital Medic, Kluczbork
273głosy -
Marek Rak
SPZOZ, Głubczyce
27głosów -
Małgorzata Ziółkowska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Opole
20głosów -
dr Tomasz Sachańbiński
Opolskie Centrum Onkologii, Opole
12głosów -
Robert Wajda
Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Opole
10głosów -
Józef Donocik
Powiatowe Centrum Zdrowia, Kluczbork
5głosów -
Zbigniew Szczepanowski
ChirMedicus, Opole
3głosy -
Bogumiła Wasylenki
Przychodnia Lekarska Optima Medycyna, Opole
1głos -
Katarzyna Stachoń
Prywatny Gabinet Katarzyna Stachoń, Opole
1głos -
Sławomir Chmielewski
Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego, Strzelce Opolskie
1głos -
dr Zbigniew Krawczuk
Brzeskie Centrum Zdrowia, Brzeg
1głos -
Marcin Felsz
Prywatny Gabinet Lekarski Ortopedii i Traumatologii, Kędzierzyn-Koźle
1głos -
Artur Kurzeja
Krapkowickie Centrum Zdrowia, Krapkowice
— -
Bogusław Lorenc
MEDREM-POLIKLINIKA Sp. z o.o., Opole
— -
Dariusz Sokołowski
ZOZ, Olesno
— -
Grzegorz Oszkinis
Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Opole
— -
Jacek Matloch
Brzeskie Centrum Medyczne, Brzeg
— -
Janusz Zapiór
SPZOZ ZOZ, Głuchołazy
— -
Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska
Prywatny Gabinet Chirurgii Dziecięcej, Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Opole
— -
Piotr Worobiec
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią, Opole
— -
Radosław Gamrot
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią, Opole
— -
Sebastian Ciszewski
Panmedica, Opole
— -
Tadeusz Cielniaszek
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią, Opole
— -
Tomasz Wyskwarski
ZOZ, Nysa
— -
dr n. med. Jacek Hobot
Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Opole
— -
Grzegorz Krasowski
Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Opole
— -
Ireneusz Mazur
Prywatny Gabinet Chirurgiczny, Głuchołazy
— -
Krzysztof Kamiński
Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Prudnik
— -
Miłosz Gągalski
Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Kędzierzyn-Koźle
— -
Aleksander Sachanbiński
Opolskie Centrum Onkologii, Opole
— -
Janusz Suzanowicz
Brzeskie Centrum Medyczne, Brzeg
— -
Irena Kaśków-Szpiech
SPZOZ, Głubczyce
— -
Maciej Sławski
Gabinet lekarski, Pawłowiczki
— -
Krzysztof Marguła
Prywatny Gabinet, Opole
— -
Robert Janiszewski
NZOZ SurgiMED, Brzeg
—