Horoskop codzienny na wtorek, 11 sierpnia 2020. Wróżba na dziś dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Wodnika

wróżka Ekspiria
Horoskop wtorek 11 sierpnia 2020 roku. Sprawdź, co dla każdego znaku zodiaku zdradza dziś horoskop dzienny na wtorek 11.8.2020. Co cię dziś czeka? Wróżka Ekspiria ma dla ciebie odpowiedź.
Horoskop wtorek 11 sierpnia 2020 roku. Sprawdź, co dla każdego znaku zodiaku zdradza dziś horoskop dzienny na wtorek 11.8.2020. Co cię dziś czeka? Wróżka Ekspiria ma dla ciebie odpowiedź. pixabay
HOROSKOP codzienny na wtorek, 11 sierpnia. Co przyniesie wtorek 11.8.2020 dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Sprawdź swój horoskop na dziś i zobacz, co dla Ciebie przepowiadają gwiazdy. Znajdź swój znak ZODIAKU i przeczytaj porady od wróżki Ekspirii.

HOROSKOP DZIENNY na wtorek 11 sierpnia 2020 roku. Przeczytaj, co spotka Cię we wtorek 11.8.2020 roku. Jaki dziś będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.

Horoskop dzienny: Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

Bardzo trudno będzie dzisiaj nakłonić cię do zmiany planów. Horoskop dzienny dla Wodnika na wtorek 11 sierpnia mówi, że nie uda się to nawet osobom, które mówią, że mają na ciebie wpływ.

Horoskop dzienny: Ryby

Ryby (19.02-20.03)

Drobne, acz zauważalne sukcesy zapewnią ci dzisiaj dobry nastrój przez cały dzień. Wieczorem zechcesz prawdopodobnie jakoś to uczcić. Horoskop dzienny na wtorek 11 sierpnia dla Ryb zapowiada, że chętnych do świętowania nie zabraknie.

Horoskop dzienny: Baran

Baran (21.03-19.04)

Obowiązki - również dodatkowe - zasypią cię dzisiaj od stóp do głów. Horoskop na 11 sierpnia dla Barana zapowiada: Zapomnij o dłuższym odpoczynku, pogaduchach przy kawie czy oddawaniu się pasjom i zainteresowaniom.

Horoskop dzienny: Byk

Byk (20.04-20.05)

Wszelkie wątpliwości będą dzisiaj rozstrzygane na twoją korzyść. Horoskop dzienny na wtorek 11 sierpnia dla Byka radzi: Korzystaj z tego i wyciągaj na światło dzienne zadawnione, czekające na rozstrzygnięcie trudne sprawy.

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

Dzień zacznie się sennie i monotonnie, ale z każdą godziną zacznie wchodzić na wyższe obroty. Horoskop dzienny na wtorek 11 sierpnia dla Bliźniąt zapowiada, że po południu czeka cię istne szaleństwo.

Horoskop dzienny: Rak

Rak (22.06-22.07)

Wyciągaj dzisiaj śmiało rękę do zgody i szukaj kompromisowych rozwiązań. Horoskop dzienny dla Raka na wtorek mówi, że dzięki temu poszerzysz grono przyjaznych ci osób.

Horoskop dzienny: Lew

Lew (23.07-22.08)

Błaha na pozór sprawa może się dzisiaj stać po południu zarzewiem sporego konfliktu. Horoskop na 11 sierpnia dla Lwa podkreśla, że zostanie wygaszony dzięki twojej interwencji.

Horoskop dzienny: Panna

Panna (23.08-22.09)

To nie będzie twój dzień. Spóźnisz się na umówione spotkanie, nie wywiążesz się ze złożonej obietnicy, staniesz się przyczyną drobnego konfliktu. Horoskop dzienny na 11 sierpnia 2020 roku mówi, że jakoś to musisz przeżyć.

Horoskop dzienny: Waga

Waga (23.09-22.10)

Staniesz dzisiaj wielokrotnie w centrum wydarzeń. Przez cały dzień będzie dla ciebie zarezerwowane miejsce w pierwszym szeregu. Horoskop na wtorek 11 sierpnia dla Wagi zdradza, że raz ktoś wywoła cię nawet głośno po nazwisku.

Horoskop dzienny: Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

Niespodziewane wydarzenia zmuszą cię dzisiaj do zmiany planów. Horoskop dzienny na 11 sierpnia dla Skorpiona ostrzega, że wielu osobom się to nie spodoba - zwłaszcza tym, które właśnie tobie podporządkowały swój dzień.

Horoskop dzienny: Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

Z wszystkimi obowiązkami uporasz się dzisiaj perfekcyjnie. Horoskop na wtorek dla Strzelca zapowiada: W związku z tym po południu albo wieczorem spodziewaj się nagrody.

Horoskop dzienny: Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

Nikt i nic nie będzie w stanie zawrócić cię z obranej drogi. Horoskop dzienny dla Koziorożca na 11 sierpnia zapowiada, że wyróżniać cię będą zdecydowana postawa i konsekwencja w dążeniu do celu.

Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym

Horoskop dzienny na wtorek 11.8.2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku

od 7 lat
Wideo

Temat aborcji wraca do Sejmu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska