Horoskop dzienny na czwartek, 29.11.2018. Horoskop na dziś...

  Horoskop dzienny na czwartek, 29.11.2018. Horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Co cię czeka w czwartek, 29 listopada 2018 r.

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na czwartek, 29.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na czwartek, 29.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA CZWARTEK, 29.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 29 listopada. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny!
  Horoskop dzienny na czwartek, 29.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na czwartek, 29.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  Horoskop na DZIŚ 29.11. Zobacz, co spotka Cię w czwartek 29 listopada! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Horoskop na dziś ostrzega: może się zdarzyć, że mimo woli popadniesz w konflikt z prawem. Bądź przygotowany na kontrolę dokumentacji lub wezwanie do urzędu.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Uważaj, z kim pracujesz, zawierasz interesy i z kim umawiasz się na kawę. Dobór nieodpowiedzialnych partnerów może Cię wiele kosztować, dosłownie i w przenośni. Horoskop na dziś, 29 listopada to poważne ostrzeżenie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Pojawi się szansa zarobienia dodatkowych i to niemałych pieniędzy. Nie wahaj się i od razu pomyśl, jak rozsądnie ulokować oszczędności. Horoskop na czwartek mówi, żebyś nie pozwalał sobie na rozrzutność.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Jeśli już nie możesz usiedzieć w miejscu, to upomnij się o awans lub podwyżkę. Sugeruj i proś, ale nie żądaj, bo zamkniesz sobie drogę. Horoskop na dziś dla Byka zaleca, byś przygotował się do tej rozmowy.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Zaufaj swojej, zwykle dobrej intuicji, zwłaszcza jeśli planujesz poważną inwestycję. Wszystkie znaki wskazują na powodzenie tych zamierzeń. Horoskop na czwartek zapewnia, że przeczucie Cię nie myli.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Dziś nawet możesz ryzykować bez większych obaw. Idź na całość, bo gwiazdy Ci sprzyjają. Swoje oczekiwania stawiaj stanowczo. Horoskop na dziś mówi, że możesz nawet grać va banque.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Przygotuj się na zimny prysznic. Zamiast zachwytów i wyrazów uznania spotykają Cię wyrzuty i pretensje. Zanim się obrazisz, pomyśl, czy nie są uzasadnione. Horoskop dzienny zapewnia, że zimny prysznic czasem też jest dobry.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Otwórz swój dom dla gości, nawet tych nieoczekiwanych. Wspólne wieczory przy domowym jedzeniu dobrze Ci zrobią na listopadową chandrę. Horoskop na dziś zachęca Cię do takich spotkań.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Załatwisz sporne sprawy z dalszą rodziną. W ogóle wszelkie relacje będą Ci się dziś znakomicie układać, więc nie odkładaj poważnych rozmów. Horoskop na dziś, 29 listopada dodaje Ci odwagi!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Mogą pojawić się kłopoty wychowawcze z pociechami. Na szczęście będą one przejściowe. Szczera rozmowa wiele wyjaśni. Horoskop dzienny ostrzega, byś nie podnosił głosu.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Nawet mały sukces można przemienić w znaczące zwycięstwo. Pomyśl trochę, oderwij się od okoliczności i wykorzystaj swoją wyobraźnię. b]Horoskop na 29 listopada[/b] zapewnia o sukcesie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Horoskop na dziś dla Koziorożca przypomina, że potrzebujesz ruchu i przestrzeni. Nie siedź więc cały dzień przy biurku. Idź na spacer – to najlepszy sposób na odprężenie się i zaznanie ruchu na świeżym powietrzu.

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN
  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo