Horoskop dzienny na CZWARTEK 9.05.2019 r. HOROSKOP na dziś dla każdego znaku zodiaku. Co czeka Cię w czwartek 9 maja 2019 roku? Sprawdź!

wróżka Ekspiria
Horoskop dzienny na czwartek, 9.5.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?
Horoskop dzienny na czwartek, 9.5.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? 123rf
HOROSKOP DZIENNY NA CZWARTEK, 9.05.2019 roku. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co dla Ciebie przepowiadają gwiazdy na 9 MAJA. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Przeczytaj nasz horoskop dzienny na CZWARTEK i dowiedz się już teraz!

HOROSKOP DZIENNY na czwartek. Horoskop na DZIŚ 9.05.19 r. Zobacz, co spotka Cię w czwartek 9 maja 2019 roku! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.

Horoskop dzienny: Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

Horoskop na dziś zapowiada się wyjątkowo optymistycznie. Dzisiejszy dzień będzie bardzo inspirujący. Jakieś spotkanie w szerszym gronie poszerzy Twoje zawodowe horyzonty.

Horoskop dzienny: Ryby

Ryby (19.02-20.03)

Tempo wydarzeń bardzo Cię dziś zaskoczy. Uznasz, że następują one za szybko i wymuszają na Tobie decyzje, do których jeszcze nie dojrzałeś. Horoskop dzienny na 9 maja sugeruje, byś zachował spokój.

Horoskop dzienny: Baran

Baran (21.03-19.04)

Wczesne ostrzeżenie jest dziś tyle samo warte, co skuteczna broń. Coś lub ktoś od jakiegoś czasu Cię ostrzega. Chyba nie chcesz przegrać? Horoskop na czwartek dla Barana zaleca, byś był czujny.

Horoskop dzienny: Byk

Byk (20.04-20.05)

Twój zapał Ci się chwali, ale impulsywne i aroganckie zachowanie już nie. Masz naprawdę wiele do zyskania. Postaraj się tego nie zaprzepaścić. Horoskop na dziś dla Byka mówi o tym, że umiar jest zawsze wskazany.

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

Zorientujesz się, że wrogo nastawione osoby i niekorzystne okoliczności blokują Ci drogę do celu. Nie możesz im na to pozwolić. Horoskop na czwartek mówi, że musisz być odważniejszy.

Horoskop dzienny: Rak

Rak (22.06-22.07)

Wszystko dobrze przemyśl. Spontanicznie rzucona uwaga lub decyzja podjęta pod wpływem chwili może mieć poważne konsekwencje. Horoskop na dziś podpowiada, byś uważał na słowa.

Horoskop dzienny: Lew

Lew (23.07-22.08)

Zbliżają się dziś kłopoty. Jeśli ucierpisz, to na skutek potknięć i błędnych decyzji innych osób. Poszukaj okazji, by to wyjaśnić. Horoskop dzienny na czwartek zaleca poważną rozmowę ze współpracownikiem.

Horoskop dzienny: Panna

Panna (23.08-22.09)

Załatw dziś jak najwięcej spraw, później ciężko Ci będzie znaleźć na to czas. Nie odkładaj wszystkiego na przyszłość. Horoskop dzienny dla Panny apeluje o racjonalne gospodarowanie czasem.

Horoskop dzienny: Waga

Waga (23.09-22.10)

Na swojej drodze spotkasz pokaźnych rozmiarów przeszkodę. Ale zamiast uciekać, spróbuj się z nią zmierzyć. Tę walkę po wielu wysiłkach masz szansę wygrać. Horoskop na dziś, 9 maja przypomina, że do odważnych świat należy.

Horoskop dzienny: Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

Przeszłość będzie miała duży wpływ na bieg zdarzeń. Dzięki historii uporasz się z teraźniejszością. Nie wszystko jednak pójdzie tak gładko. Bądź dziś wyrozumiały dla innych. Horoskop dzienny mówi, że następne dni będą lepsze.

Horoskop dzienny: Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

Najlepszą polityką będzie dzisiaj niewychylanie się z szeregu. Głową muru nie przebijesz, stracisz tylko nerwy. Horoskop na czwartek 9 maja zaleca spokój, tylko on Cię uratuje.

Horoskop dzienny: Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

Horoskop na dziś dla Koziorożca mówi o próbie sił. Odnalezienie równowagi w chwiejnej sytuacji może okazać się trudne. Ale nie możesz się poddawać. Daj sobie czas.

Horoskop MAJ 2019. Miesięczny horoskop dla każdego znaku zod...

Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN

Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym

Horoskop dzienny na czwartek, 9.05.19 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

Wideo

Dodaj ogłoszenie