HOROSKOP dzienny na DZIŚ. Horoskop na poniedziałek, 8...

  HOROSKOP dzienny na DZIŚ. Horoskop na poniedziałek, 8 października dla wszystkich znaków zodiaku. Co na dziś, 8.10, przepowiadają gwiazdy?

  wróżka Arabella

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop na dziś. Co czeka cię w poniedziałek. Prezentujemy horoskop dzienny na 8.10. Sprawdź horoskop na dziś. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku

  Horoskop na dziś. Co czeka cię w poniedziałek. Prezentujemy horoskop dzienny na 8.10. Sprawdź horoskop na dziś. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się i przeczytaj nasz horoskop dzienny na poniedziałek. Poniedziałek - horoskop dzienny. ©pixabay

  Ciekawi Cię HOROSKOP NA DZIŚ? Przeczytaj horoskop DZIENNY na PONIEDZIAŁEK, 8.10.2018 r. Zobacz, czy dla Twojego znaku zodiaku zapowiada się szczęśliwy dzień. Czy horoskop będzie dziś dla Ciebie łaskawy? Co przepowiadają Ci gwiazdy na poniedziałek i nowy tydzień? Prezentujemy horoskop na każdy dzień! Przekonaj się, na co musisz uważać dziś, 8 października. Najlepszy horoskop dzienny tylko w nto!
  Horoskop na dziś. Co czeka cię w poniedziałek. Prezentujemy horoskop dzienny na 8.10. Sprawdź horoskop na dziś. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku

  Horoskop na dziś. Co czeka cię w poniedziałek. Prezentujemy horoskop dzienny na 8.10. Sprawdź horoskop na dziś. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się i przeczytaj nasz horoskop dzienny na poniedziałek. Poniedziałek - horoskop dzienny. ©pixabay

  Sprawdź swój horoskop dzienny! Czy dziś możesz liczyć na szczęście? Horoskop na poniedziałek, horoskop na nowy tydzień!


  Horoskop na dziś. Co czeka Cię w poniedziałek? Czy będziesz mógł świętować sukces? A może horoskop na poniedziałek będzie ostrzeżeniem? Przekonaj się i przeczytaj horoskop dzienny!

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: BARAN

  • Baran 21.03.-20.04.


  Zmiana koncepcji w trakcie realizacji przedsięwzięcia bywa karkołomna, ale czasem warto tego spróbować, skoro zawodzą inne metody. Horoskop na dziś podpowiada, że do odważnych świat należy.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: BYK

  • Byk 21.04.-21.05.


  Brak wytrwałości jest Twoją piętą achillesową. Nie oczekuj więc ocieplenia w życiu osobistym po jednorazowym geście. Horoskop na poniedziałek mówi, że czeka Cię jeszcze dużo pracy.

  Czasami nie chodzi o to, aby się zmieniło na lepsze. Najczęściej chodzi o to, aby zmieniło się cokolwiek. [Marek Hłasko]

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: BLIŹNIĘTA

  • Bliźnięta 22.05-21.06.


  Nie oczekuj, że każde Twoje przedsięwzięcie od razu przyniesie efekty. Czasem trzeba się sporo nabiegać, by zostać usatysfakcjonowanym. Horoskop dzienny podpowiada, że musisz cierpliwie czekać.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: RAK

  • Rak 22.06.-22.07.


  Horoskop dzienny na poniedziałek mówi: nie bierz na siebie odpowiedzialności za sprawę, z którą na pewno sobie nie poradzisz. Poproś do współpracy właściwe osoby.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: LEW

  • Lew 23.07.-22.08.


  Nie stawaj okoniem wobec przełożonych w sytuacji beznadziejnej. Sprowadzisz na siebie jedynie gromy i wyjdziesz z poczuciem klęski. Horoskop na poniedziałek podpowiada, byś wykazał się dyplomacją.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: PANNA

  • Panna 23.08.-22.09.


  Masz duży apetyt, ale możliwości zaspokojenia go raczej skromne. Może za dużo oczekujesz. Zastanów się. Po co wpadać w frustrację. Horoskop dzienny na poniedziałek 8 października podpowiada, byś szedł do przodu małymi kroczkami.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: WAGA

  • Waga 23.09.-23.10.


  Będziesz miał tyle zajęć, że braknie czasu na użalanie się nad sobą. To dobrze. Im więcej robisz, tym mniej głupot przychodzi Ci do głowy. Horoskop na dziś sugeruje, żebyś sumiennie pracował.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: SKORPION

  • Skorpion 24.10.-22.11.


  Sytuacja będzie zmieniała się jak w kalejdoskopie. Raz Twoje będzie na wierzchu, a za chwilę – przeciwnie. Trwaj przy swoim. Horoskop na dziś podpowiada, że warto być wiernym własnym przekonaniom.

  Dlaczego Polacy chodzą do wróżek
  x-news/Dzień Dobry TVN

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: STRZELEC

  • Strzelec 23.11.-21.12


  Twój horoskop na poniedziałek mówi, że decyzje, które zapadną, nie powinny Cię zaskoczyć. Prawdopodobnie będziesz nawet zadowolony. Twoje marzenia zaczynają się spełniać.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: KOZIOROŻEC

  • Koziorożec 22.12-20.01.


  Czujesz, że coś idzie nie tak? Spróbuj więc przestawić się na inny sposób działania. Pokonaj wewnętrzne opory i schematy. Horoskop dzienny mówi, żebyś zweryfikował plany.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: WODNIK

  • Wodnik 21.01-19.02.


  Konkurencja przysporzy Ci trochę zmartwień. Dzięki niej dostaniesz jednak impuls do dalszego działania. Tylko na tym skorzystasz. Horoskop dzienny zapewnia, że to Ty odniesiesz sukces.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: RYBY

  • Ryby 20.02.-20.03.


  Musisz konsekwentnie zmierzać do celu. Tego oczekują od Ciebie najbliżsi i nie wolno Ci ich zawieść. Porozmawiaj o tym. Horoskop na poniedziałek podkreśla, że masz dużą rolę do odegrania.  Z jakim znakiem zodiaku najlepiej poromansować?


  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN  HOROSKOP DZIENNY na poniedziałek 8.10.2018 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo