HOROSKOP DZIENNY na piątek, 11.1.2019. Horoskop na dziś dla...

  HOROSKOP DZIENNY na piątek, 11.1.2019. Horoskop na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co Cię czeka w piątek, 11 stycznia 2019 roku?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na piątek, 11.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 11.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK, 11.1.2019. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 11 stycznia. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na piątek.
  Horoskop dzienny na piątek, 11.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 11.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY na piątek. Horoskop na DZIŚ 11.1. Zobacz, co spotka Cię w piątek 11 stycznia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Zacznij zwracać uwagę na to, co jesz i ile jesz. Częste sięganie po tłuste i przekąski nie wyjdzie Ci na zdrowie, za to możesz nabawić kilku zbędnych kilogramów. Horoskop na dziś sugeruje zadbanie o dietę.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Pojawi się okazja, by zawrzeć ciekawą znajomość i to bez wymyślnych zabiegów. Cała sprawa bardzo Cię uskrzydli. Powodzenia! Horoskop na piątek wyczuwa motyle w brzuchu.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Będziesz w bardzo romantycznym nastroju. Nabierzesz ochoty na zmiany. Pamiętaj jednak, że nadchodzi weekend i czekają cię inne obowiązki. Horoskop dzienny mówi, byś skupił się na tym, co realne.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Horoskop dzienny na piątek zapewnia, że będziesz dziś twórczy i pełen pomysłów. Dzień będzie bardzo urozmaicony. Dla jednych pełen rozrywek, dla innych korzystny zawodowo.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Dbaj o siebie, ale bez przesady. Nie siedź zbyt długo w solarium, bo zamiast urody nabawisz się kłopotów ze skórą. Horoskop na piątek zaznacza, byś wiedział, kiedy powiedzieć stop.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Patrz pod nogi – nie tylko na drodze, ale też w życiu. Ktoś będzie chciał Ci dzisiaj rzucić przeszkodę i utrudnić dotarcie do celu. Horoskop dzienny na piątek 11 stycznia ostrzega, byś uważał na złych ludzi.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Skoki temperatury są bardzo niezdrowe, więc musisz dziś szczególnie dbać o swoje gardło. Zaopatrz się w naturalną witaminę C. Horoskop na dziś podkreśla, że naprawdę musisz zadbać o zdrowie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  W piątek zacznie przybywać Ci więcej energii i optymizmu. Żadne zadanie nie wyda Ci się trudne. Możesz przenosić góry. Horoskop na dziś zapowiada się naprawdę wspaniale.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Twój horoskop na piątek zadaje pytanie: jeśli masz apetyt na odrobinę romantyzmu, spróbuj samemu coś zorganizować. Może kolacja przy świecach albo piknik pod gołym niebem?

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Otrzyj łzy, jeśli ostatnie dni minęły Ci samotnie, wyjdź gdzieś i otwórz się na nowe znajomości, możesz spotkać kogoś godnego uwagi. Horoskop dzienny pociesza, że będzie lepiej.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Niestety, ale musisz zdać sobie sprawę, że to koniec laby. Pora zabrać się do pracy, musisz skoncentrować się na swoich obowiązkach. Horoskop dzienny sugeruje, byś wziął się do roboty.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Zawarta niedawno znajomość zacznie się bardzo obiecująco rozwijać. Ledwo będziesz mógł usiedzieć w pracy i skupić się na zadaniach. Horoskop na piątek przypomina, byś pamiętał o obowiązkach.  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na piątek 11.1.19. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo