Horoskop dzienny na piątek, 21.12.2018. Horoskop na dziś dla...

  Horoskop dzienny na piątek, 21.12.2018. Horoskop na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co czeka Cię w piątek, 21 grudnia 2018 r.?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na piątek, 21.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 21.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK, 21.12.2018. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 21 grudnia. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na piątek.
  Horoskop dzienny na piątek, 21.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 21.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY na piątek. Horoskop na DZIŚ 21.12. Zobacz, co spotka Cię w piątek 21 grudnia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik  Wodnik (20.01-18.02)

  Co byś powiedział na dłuższy pobyt za granicą, np. na szkoleniu lub stypendium? Pojawi się taka możliwość. Horoskop dzienny mówi, że wszystko zależy od Twojej odwagi w podejmowaniu decyzji.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Nabierzesz poczucia, że na dobre zaczął się dla Ciebie okres stabilnego rozwoju. Twoja pozycja umocni Cię zarówno w pracy, jak i w sferze prywatnej. Horoskop dzienny na piątek 21 grudnia zapowiada się bardzo pozytywnie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Twoja działalność utkwi w miejscu, bez porządnego zastrzyku gotówki nie możesz liczyć na dalszy rozwój. Horoskop na dziś podpowiada, by rozejrzeć się za alternatywą.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Nie kręć nosem na konieczność służbowego wyjazdu. On może przynieść Ci wiele korzyści, nie tylko zawodowych. Horoskop dzienny zapowiada, że będziesz naprawdę zadowolony.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Domowe kłopoty okażą się łatwe do przezwyciężenia, ale wymaga to rodzinnej solidarności. Wytłumacz uczciwie, gdzie leży pies pogrzebany. Horoskop na dziś podpowiada, że musisz wskazać najbliższym drogę.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Szans na udowodnienie swoich talentów dzisiaj Ci nie zabraknie. Oby starczyło także chęci i samozaparcia. Horoskop dzienny na piątek podpowiada, byś się łatwo nie poddawał.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Ukochana osoba zechce nieba Ci przychylić. Nie rób jej wyrzutów z powodu związanych z tym wydatków. Horoskop dzienny na piątek przypomina, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Uspokój się, siądź i przemyśl wszystko. Nie ma sensu się miotać od ściany do ściany. Tylko szarpiesz sobie nerwy, a problem pozostaje nierozwiązany. Twój horoskop dzienny sugeruje, byś uspokoił emocje.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Dziś będziesz miał trudny dzień, ale nie możesz się poddawać. Bo to tylko przejściowe. Zachowaj optymizm. Horoskop na dziś zapewnia, że w weekend będzie dużo lepiej.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Praca nie zając, nie ucieknie. W tej chwili powinieneś raczej zająć się sobą. Pora na krótki odpoczynek. Horoskop dzienny dla Skorpiona podpowiada, że ten weekend będzie idealnym na to momentem.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Mimo ogólnego rozgardiaszu zakiełkuje Ci w głowie rewelacyjny pomysł. Pozwól mu tam dojrzeć, a potem przedyskutuj go z kimś zaufanym. Horoskop na dziś mówi, że ta akcja ma szanse powodzenia!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Los się do Ciebie uśmiechnie, pod warunkiem, że Ty sam nie będziesz naburmuszony. Ponuractwem odstraszasz od siebie wszystkich dookoła. Horoskop dzienny dla Koziorożca przypomina, że warto się uśmiechać, także bez powodu.  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na piątek 21.12.18. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo