HOROSKOP dzienny na PIĄTEK, 25 stycznia 2019 r. HOROSKOP na...

  HOROSKOP dzienny na PIĄTEK, 25 stycznia 2019 r. HOROSKOP na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co Cię czeka w piątek, 25.1.2019 r.?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na ŚRODĘ, 23.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na ŚRODĘ, 23.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©123rf

  HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK, 25.1.2019 r. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 25 stycznia. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na piątek.
  Horoskop dzienny na ŚRODĘ, 23.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na ŚRODĘ, 23.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©123rf

  HOROSKOP DZIENNY na piątek. Horoskop na DZIŚ 25.1. Zobacz, co spotka Cię w piątek, 25 stycznia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Horoskop przestrzega, że wzajemne znudzenie coraz bardziej zacznie się dawać Wam we znaki. Przełam rutynę i zaskocz swojego partnera! Horoskop dzienny na piątek 25 stycznia zaleca szaleństwo w pomysłach.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Ktoś Ci przypomni o Twoich obowiązkach, posłuchaj go i zacznij bardziej skupiać się na pracy. Wolne już się skończyło. Horoskop dzienny na piątek to wskazówka, byś wziął się wreszcie w garść.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Horoskop na dziś to podpowiedź, byś niepotrzebnie nie unosił się honorem. Horoskop dzienny mówi, że będziesz dziś w wojowniczym nastroju. Łatwo będzie zadrasnąć Twoją dumę i urazić nieopatrznym słowem. Nie daj się sprowokować.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Horoskop dzienny na piątek proponuje odezwać się do dawno niewidzianego przyjaciela. Pamiętaj, że pomimo Twojego silnego charakteru Ty też czasami potrzebujesz pomocy. Nie wstydź się o nią poprosić.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  To będzie interesujący dzień, ale wszystko zależy od Twojej wewnętrznej dojrzałości. Jeśli nie umiesz powiedzieć sobie dość, nawet nie zaczynaj. Horoskop na piątek zaleca daleko idącą ostrożność w podejmowaniu decyzji.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Przydałaby Ci się większa otwartość. Im więcej będziesz wiedział o otoczeniu, a ono o Tobie, tym większe szanse na porozumienie. Horoskop dzienny na dziś podpowiada, że warto zaryzykować.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Musisz być bardzo ostrożny. Szczerość nie zawsze jest najlepszą polityką, zwłaszcza szczerość do bólu. Możesz kogoś zranić. Bądź delikatny w rozmowach. Skorzystaj ze wskazówki horoskopu dziennego i ogranicz się w zbyt wielkiej krytyce.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Panny powinny w piątek pilnować się, by nie powiedzieć jednego słowa za dużo. Horoskop na dziś radzi: oszczędź bliskim uszczypliwych komentarzy i za żadne skarby nie poprawiaj szefa. Nie wyjdzie Ci to na dobre.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Horoskop na piątek dla Wagi podpowiada, byś nie ryzykował niepotrzebnie. W sprawach sercowych możesz zniszczyć zaufanie, które z trudem budowałeś. Postaw raczej na to, co pewne.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Załatw dziś sprawę urzędową. Zajmie Ci to tylko chwilę i zaraz odzyskasz zupełny spokój. Poszukaj w sklepie czegoś, co Cię rozpieści. Horoskop na dziś to sugestia, byś kradł dla siebie miłe chwile.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Nie należysz do odludków, więc będziesz dziś w swoim żywiole, bo wokół będzie się kłębić tłum żądny kontaktów i rozmów. Horoskop dzienny to podpowiedź, byś przy okazji nie zdradził się z żadnym sekretem.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Jeśli nosisz się z jakąś ważną decyzją, nie czekaj. To dobry dzień na negocjacje, rozmowy, transakcje. Sprawdź jeszcze raz papiery i podpisuj bez obaw. Horoskop na piątek zapewnia, że gwiazdy wróżą Ci dobrze.  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na piątek, 25.1.19. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo