Horoskop dzienny na piątek, 30.11.2018. Horoskop na dziś dla...

  Horoskop dzienny na piątek, 30.11.2018. Horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Co cię czeka w piątek, 30 listopada 2018 r.

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na piątek, 30.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 30.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK, 30.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 30 listopada. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny!
  Horoskop dzienny na piątek, 30.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 30.11.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  Horoskop na DZIŚ 30.11. Zobacz, co spotka Cię w piątek 30 listopada! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Horoskop na dziś zauważa, że jesteś oczarowany i nastrojony na subtelne tony, ale przez to łatwo Cię teraz zawieść. Na razie nie obiecuj sobie za wiele po zawartej nowej znajomości.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Bądź powściągliwy i nie szafuj obietnicami, które trudno Ci będzie spełnić. Ciesz się życiem, baw się dziś w dobrym towarzystwie. Horoskop na dziś, 30 listopada mówią, że andrzejki upłyną wybornie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Nie możesz ruszyć z miejsca, bo hamuje Cię Twój niepraktyczny stosunek do życia. Dziś wciąż będziesz miał kłopoty z samodyscypliną. Horoskop na piątek sugeruje, byś jakoś wytrzymał do popołudnia...

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Przyjdzie Ci do głowy świetny pomysł, ale zanim go obwieścisz szefowi, zastanów się nad możliwościami realizacji i własnymi siłami. Horoskop na dziś dla Byka sugeruje, byś działał z namysłem.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Partner zarzuci Ci brak odpowiedzialności za domowy budżet i chyba będzie miał rację. Zamiast wytykać mu jego błędy, zrób rachunek, nie tylko sumienia. Horoskop na piątek mówi, że już najwyższy czas!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Będziesz miał trudność z wywiązaniem się z wcześniejszych zobowiązań. Spróbuj renegocjować warunki umowy i poproś o więcej czasu na realizację. Horoskop na dziś mówi, żebyś mierzył tym razem siły na zamiary.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Na razie nie porywaj się na nowe zadania, choćby bardzo kuszące. Więcej korzyści odniesiesz, kontynuując wcześniejsze pomysły i przedsięwzięcia. Horoskop dzienny sugeruje, że stałość ci się opłaci.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Dzisiejszy dzień minie Ci bez większych sukcesów. Radości za to dostarczą Ci przyjaciele, wieczorem od razu poprawi Ci się humor. Horoskop na dziś mówi, że wieczór będzie wyśmienity.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  W kontaktach wybieraj proste drogi. Intrygi nie są Twoją specjalnością i prędzej narobisz sobie kłopotów, niż skomplikujesz innym życie. A swoją drogą, warto? Horoskop na dziś, 30 listopada prosi, byś był szczery sam ze sobą!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Przed Tobą bardzo udany dzień. Wyjaśnisz nieporozumienia i załatwisz ważną sprawę. Przybliżysz się do wymarzonego celu materialnego. Horoskop dzienny mówi, byś dalej szedł tą drogą.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Dziś będziesz w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Zadziwisz rywali i samego siebie. Jeśli masz w coś grać, to graj va banque. Horoskop na 30 listopada mówi, byś korzystał z fali wznoszącej.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Horoskop na dziś dla Koziorożca ostrzega, że zostaniesz wciągnięty w czyjś ostry konflikt. Pamiętaj, że zawsze możesz pomóc, ale nie rozwiążesz problemu, a jeszcze możesz dostać po głowie.  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo