Horoskop dzienny na piątek, 7.12.2018. Horoskop na dziś dla...

  Horoskop dzienny na piątek, 7.12.2018. Horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Co cię czeka w piątek, 7 grudnia 2018?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na piątek, 7.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 7.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK, 7.12.2018. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 7 grudnia. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na piątek.
  Horoskop dzienny na piątek, 7.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 7.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY na piątek. Horoskop na DZIŚ 7.12. Zobacz, co spotka Cię w piątek 7 grudnia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Rozmowy zawodowe staną się dla Ciebie źródłem prawdziwej satysfakcji. Odkryjesz wspólne zainteresowania z pewną osobą. Horoskop dzienny na piątek 7 grudnia sugeruje, że odnajdziesz w sobie nowe umiejętności!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  W zgranym zespole zaczynają pojawiać się istotne różnice. Ale nie martw się to normalne, starajcie dojść do jakiegoś kompromisu. Horoskop dzienny podpowiada nabranie dystansu i pozbycie się emocji.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Pewne rzeczy lepiej robić, niż o nich mówić. Dobrze wiesz, o co chodzi. Nie dziel włosa na czworo, nie jesteś w stanie przewidzieć konsekwencji. Horoskop dzienny podpowiada byś popatrzył na siebie i ocenił najpierw siebie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Dziś będziesz się "rozrywać" kulturalnie. Zaproszenie na wernisaż albo do teatru będzie strzałem w dziesiątkę. Właśnie tego teraz Ci potrzeba. Horoskop na dzisiaj to sugestia, byś wyłączył myślenie o problemach.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Dziś możesz liczyć na umiarkowaną wyrozumiałość otoczenia. Więcej będzie zależało od Twojej inicjatywy i chęci do działania. Zrób pierwszy krok. Horoskop dzienny na piątek podpowiada, byś nie bał się ryzykować!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Twoje sprawy utkną w martwym punkcie. Nie licz na to, że popchnie je ktoś z zewnątrz. Sam musisz zacząć coś z tym robić. Horoskop na dziś mówi, że musisz się wziąć w karby.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Od rana będziesz miał złe samopoczucie, ale to nic wielkiego. W tym wypadku powinna pomóc dobra kawa. Twój horoskop dzienny na piątek zaleca, byś dziś wieczorem się porozpieszczał, a humor wróci. Może spotkanie w dobrym towarzystwie?

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Nie walcz dłużej ze złym samopoczuciem, przyszedł czas, żeby w końcu trochę odpocząć. Twój organizm dłużej może nie wytrzymać takiego tempa. Horoskop dzienny na piątek sugeruje, byś wziął się za siebie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Dopadną Cię czarne myśli – zupełnie nieuzasadnione. Nie skupiaj się na nich, tak samo jak szybko przyszły, tak prędko też odejdą. Horoskop dzienny dla Wagi to podpowiedź, że nie warto się przejmować.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Umówione spotkanie nie dojdzie do skutku. Zastanów się nad tym, komu chcesz poświęcać czas, czy ta osoba jest tego warta. Horoskop na dziś to wskazówka, byś lepiej dobierał znajomych.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Nowe kontakty rozwiną się obiecująco, ale będziesz musiał im poświęcić trochę czasu i cierpliwości. Mimo wszystko warto. Horoskop dzienny dla Strzelca to wskazówka, że idziesz w dobrym kierunku.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Wyciągniesz wnioski z błędów z przeszłości. To, co się stało, będzie dla Ciebie cenną nauczką. Ale wyjdziesz na tym na dobre. Horoskop na dziś przypomina, żebyś patrzył w przyszłość z optymizmem.  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na piątek 7.12.2018 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo