HOROSKOP DZIENNY na PIĄTEK 8 lutego 2019 r. HOROSKOP na dziś...

  HOROSKOP DZIENNY na PIĄTEK 8 lutego 2019 r. HOROSKOP na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co czeka Cię w piątek 8.02.2019 roku?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na piątek, 8.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 8.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK, 8.2.2019 r. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 8 lutego. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na PIĄTEK.
  Horoskop dzienny na piątek, 8.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na piątek, 8.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  HOROSKOP DZIENNY na piątek. Horoskop na DZIŚ 8.2. Zobacz, co spotka Cię w piątek, 8 lutego! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Horoskop na piątek mówi, że czeka Cię ciężki dzień. Rozczulisz się nad sobą i zaczniesz szukać ramienia, na którym można się wypłakać. Będzie sporo chętnych do pocieszania.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Duża siła przebicia to twój ogromny atut. Musisz tylko wiedzieć, jaki zrobić z niej użytek. Idź do przodu, ale nie po trupach. Horoskop na dziś podpowiada, że uczciwe podejście do sprawy Ci się opłaci.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Summa summarum będzie dobrze. Horoskop dzienny na piątek przestrzega jednak, że musisz odmówić sobie zaplanowanych już przyjemności. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym lepiej.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Twój horoskop na dziś zaleca, byś wreszcie nauczył się właściwego odpoczynku. Katastroficzne nastroje, jakim ulegasz, pogarszają Twoją kondycję psychiczną. Postaraj się odprężyć, bo trzeba będzie Cię leczyć.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Wyjątkowa życzliwość i serdeczne przyjęcie spotka Cię w miejscu, w którym najmniej się tego spodziewałeś. Balsam spłynie na twoje serce. Horoskop dzienny na piątek 8 lutego zapowiada, że to będzie bardzo miły dzień.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Staraj się nikomu nie narażać. To nie jest dobry moment na demonstrowanie swojej przynależności, bo ktoś Ci pokaże, gdzie jest twoje miejsce. Horoskop na piątek zaleca zachowanie umiaru.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Nerwy masz napięte jak postronki, więc na razie nie wdawaj się w spory, ani nawet pozornie niewinne polemiki. To grozi wybuchem. Horoskop na dziś ostrzega, że to może być ciężki dzień.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Horoskop dzienny dla Panny przypomina: oko za oko... Nie pozwalaj sobie dokuczać. Odpłać pięknym za nadobne. Kodeks Hammurabiego, oczywiście trochę ucywilizowany, bywa bardzo pożyteczny.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Decyzje szefów zmuszą Cię do działań, które niezupełnie leżą w Twojej naturze. Nie masz innego wyjścia, jak tylko się podporządkować. Horoskop dzienny uspokaja, że niedługo wszystko się wyprostuje.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Twój horoskop na piątek podpowiada, że przykrości, które Cię spotkały, najlepiej jest przespać, a potem dobrze przemyśleć. Wtedy zobaczysz całą sprawę w innym świetle.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Przyda się nowe spojrzenie na dawne plany. Wiesz, że to samo można robić na wiele różnych sposobów. Zacznij więc tego próbować. Horoskop na dziś zapewnia, że to Ci się uda.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Chcesz poprawić swoją sytuację finansową, ale nie masz zamiaru posłuchać rady tych, którzy wiedzą, jak to zrobić, Nie bądź uparty. Horoskop na piątek podpowiada, byś posłuchał dobrej rady.  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na piątek, 8.2.19. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo