HOROSKOP DZIENNY na poniedziałek, 24.09.2018. Horoskop na...

  HOROSKOP DZIENNY na poniedziałek, 24.09.2018. Horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Co cię czeka w poniedziałek, 24 września 2018

  Mat

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 24.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 24.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny. ©pixabay

  Jaki będzie horoskop na dziś? Prezentujemy horoskop dzienny na poniedziałek, 24.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 24 września. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się i przeczytaj nasz horoskop dzienny na poniedziałek już teraz! Tylko u nas wiarygodny horoskop dzienny na 24 września. Horoskop dzienny w nto. Co Cię dziś czeka?
  Horoskop dzienny na poniedziałek, 24.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 24.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny. ©pixabay

  Horoskop na dziś, PONIEDZIAŁEK 24 września 2018 r. Czy gwiazdy będą ci dziś przychylne? Sprawdź, co Ci doradza Twój horoskop dzienny!  Przekonaj się, co dziś podpowiadają ci gwiazdy. Nasz HOROSKOP DZIENNY pomoże ci zaplanować dzień!

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Zostanie Ci darowany dodatkowy czas na poprawienie relacji i ugruntowanie słabnących więzi. Wykorzystaj to, drugiej szansy nie będzie. Horoskop dzienny na poniedziałek 24 września powinien dać Ci dużo do myślenia.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Pozorna strata nie może równać się z tym, czym zostaniesz obdarowany w zamian. Ten szczęśliwy dzień jest już coraz bliżej. Horoskop dzienny to sugestia, byś był cierpliwy.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Po weekendzie przymkniesz oko na głupotę i ignorancję, a parę dni później wróci to ze zdwojoną siłą. Broń się. Horoskop dzienny zapowiada walkę o Twoje dobre imię.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Jeszcze w weekend pojawił się delikatny problem. Rozwiążesz go na początku tygodnia, kierując się taktem i wyczuciem sytuacji. Horoskop na dzisiaj zapewnia, że świetnie sobie poradzisz.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Bliska osoba da Ci wyraźnie do zrozumienia, że oczekuje Twojej pomocy. Będzie chodziło głównie o wsparcie, a rzecz będzie wymagać sporej odwagi. Horoskop dzienny na poniedziałek to sugestia, byś okazał zrozumienie.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  W poniedziałek pojawi się możliwość naprawienia Twoich relacji. Trzeba odrzucić żale i uprzedzenia i skoncentrować się wyłącznie na przyszłości. Horoskop na dziś podpowiada, byś nie patrzył wstecz.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Spotkanie na początku tygodnia będzie zapowiedzią czegoś intrygującego. Tylko nie daj się od razu ponieść fali namiętności. Twój horoskop dzienny sugeruje, byś nie tracił zdrowego rozsądku.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Okoliczności będą wymagały nieugiętej postawy. Postaraj się wytrwać, bo uległość w tej sytuacji będzie przyczyną poważnych problemów. Horoskop dzienny na poniedziałek namawia, byś się nie poddawał.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Ten tydzień spędzisz głównie w samotności, spróbuj to wykorzystać. Zadbaj o siebie, idź na spacer, spróbuj czegoś nowego albo sięgnij po fajną książkę. Horoskop dzienny dla Wagi to sugestia, że czas pomyśleć o sobie.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Los niespodziewanie ześle Ci kilka wolnych dni. Wykorzystaj je na ogarnięcie spraw rodzinnych. Ktoś czeka na Twój telefon. Horoskop na dziś przypomina, byś nie zapominał o życzliwych Ci ludziach.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Rozpoczęte niedawno przedsięwzięcie postaraj się w szybki sposób doprowadzić w tym tygodniu do końca. Będzie potrzebny kompromis. Horoskop dzienny dla Strzelca zaleca, byś nauczył się wreszcie rozmawiać ugodowo.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Pozbędziesz się kilku dni „nadzoru” i odetchniesz pełną piersią. Może nawet nie zechcesz już więcej wracać do klatki, w której żyłeś. Horoskop na dziś to podpowiedź, byś zrobił bilans zysków i strat.

  Z jakim znakiem zodiaku najlepiej poromansować?
  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Horoskop dzienny na poniedziałek 24.09.2018 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo