Horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK, 28 stycznia 2019 r....

  Horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK, 28 stycznia 2019 r. Horoskop na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co czeka Cię w poniedziałek, 28.1.2019?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK, 28.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK, 28.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA PONIEDZIAŁEK, 28.1.2019 r. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 28 stycznia. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK.
  Horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK, 28.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK, 28.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY na PONIEDZIAŁEK. Horoskop na DZIŚ 28.1. Zobacz, co spotka Cię w poniedziałek, 28 stycznia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Zostanie Ci darowany dodatkowy czas na poprawienie relacji i ugruntowanie słabnących więzi. Wykorzystaj to, drugiej szansy nie będzie. Horoskop dzienny na poniedziałek 28 stycznia powinien dać Ci dużo do myślenia.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Pozorna strata nie może równać się z tym, czym zostaniesz obdarowany w zamian. Ten szczęśliwy dzień jest już coraz bliżej. Horoskop dzienny na poniedziałek to sugestia, byś był cierpliwy.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Horoskop na dziś zapowiada walkę o Twoje dobre imię. Horoskop dzienny mówi, że po weekendzie przymkniesz oko na głupotę i ignorancję, a parę dni później wróci to ze zdwojoną siłą. Broń się.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Jeszcze w weekend pojawił się delikatny problem. Rozwiążesz go na początku tygodnia, kierując się taktem i wyczuciem sytuacji. Horoskop dzienny na poniedziałek zapewnia, że świetnie sobie poradzisz.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Bliska osoba da Ci wyraźnie do zrozumienia, że oczekuje Twojej pomocy. Będzie chodziło głównie o wsparcie, a rzecz będzie wymagać sporej odwagi. Horoskop na poniedziałek to sugestia, byś okazał zrozumienie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  W poniedziałek pojawi się możliwość naprawienia Twoich relacji. Trzeba odrzucić żale i uprzedzenia i skoncentrować się wyłącznie na przyszłości. Horoskop dzienny na dziś podpowiada, byś nie patrzył wstecz.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Spotkanie na początku tygodnia będzie zapowiedzią czegoś intrygującego. Tylko nie daj się od razu ponieść fali namiętności. Skorzystaj ze wskazówki horoskopu dziennego i spróbuj nie tracić zdrowego rozsądku.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Panny powinny w poniedziałek nie poddawać się. Horoskop na dziś mówi, że okoliczności będą wymagały nieugiętej postawy. Postaraj się wytrwać, bo uległość w tej sytuacji będzie przyczyną poważnych problemów.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Horoskop na poniedziałek mówi, że ten tydzień spędzisz głównie w samotności, spróbuj to wykorzystać. Zadbaj o siebie, idź na spacer, spróbuj czegoś nowego albo sięgnij po fajną książkę. Czas pomyśleć o sobie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Los niespodziewanie ześle Ci kilka wolnych dni. Wykorzystaj je na ogarnięcie spraw rodzinnych. Ktoś czeka na Twój telefon. Horoskop na dziś przypomina, byś nie zapominał o życzliwych Ci ludziach.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Rozpoczęte niedawno przedsięwzięcie postaraj się w szybki sposób doprowadzić w tym tygodniu do końca. Będzie potrzebny kompromis. Horoskop dzienny dla Strzelca zaleca, byś nauczył się wreszcie rozmawiać ugodowo.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Pozbędziesz się kilku dni „nadzoru” i odetchniesz pełną piersią. Może nawet nie zechcesz już więcej wracać do klatki, w której żyłeś. Horoskop na poniedziałek to podpowiedź, byś zrobił bilans zysków i strat.  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na PONIEDZIAŁEK, 28.1.19. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo