Horoskop dzienny na poniedziałek, 3.12.2018. Horoskop na...

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 3.12.2018. Horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Co cię czeka w poniedziałek, 3 grudnia 2018 r.?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 3.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 3.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA PONIEDZIAŁEK, 3.12.2018. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 3 grudnia. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny.
  Horoskop dzienny na poniedziałek, 3.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 3.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  Horoskop na DZIŚ 3.12. Zobacz, co spotka Cię w poniedziałek 3 grudnia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie. Nasz horoskop dzienny na dziś podpowie ci także, jak się rozpocznie nowy tydzień!  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Coś na poważnie zacznie szwankować w Twoim organizmie. Przydałoby mu się trochę więcej odpoczynku i zmiana diety na zdrowszą. Horoskop dzienny na poniedziałek 3 grudnia dla Wodnika to ostrzeżenie przed problemami zdrowotnymi.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Dziś partner postawi Ci poprzeczkę bardzo wysoko. Potraktuj to jako wyraz uznania dla Twoich umiejętności, ale nie rzucaj się sam do roboty. Horoskop dzienny podpowiada, żebyś dziś był dla siebie wyjątkowo wyrozumiały.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Czy osoba, której serce chcesz podbić, jest inteligentna, niebanalna i obdarzona niezwykłym poczuciem humoru? Nie? To daj sobie spokój. Horoskop na dziś podpowiada, że Twoja druga połówka to ktoś inny.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Wrogiem miłości jest rutyna i nuda. Zrób coś, żeby w Twoim związku zaiskrzyło, jak za dawnych, dobrych czasów. Partner na to czeka. Horoskop dzienny na poniedziałek podpowiada uruchomienie swojej kreatywności.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Sportowe podejście do spraw damsko-męskich w końcu Cię zgubi, bo na dłuższy dystans tak nie da żyć. Musisz w końcu dać sobie na wstrzymanie. Horoskop na 3 grudnia przypomina, że należy szanować cudze uczucia.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Nie daj się dłużej namawiać na udział w konkursie albo innej rywalizacji. Zawsze to jakieś urozmaicenie i nowe doświadczenia, a wygrana dodałaby Ci skrzydeł. Każde doświadczenie jest dobre. Horoskop dzienny radzi: skorzystaj z dobrej passy!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Nim wyjdziesz rano z domu, wypowiedz przed lustrem zaklęcie: „ Dziś będzie dobry dzień. Ze wszystkim sobie poradzę”. Horoskop na poniedziałek 3 grudnia motywuje: Uwierz wreszcie w siebie!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Dzisiaj będzie dobry dzień na załatwianie różnych spraw związanych z mieszkaniem. Wybierz się do sklepu i rozejrzyj się za ładnym dodatkiem. Twój horoskop dziś jest wyjątkowo pozytywny.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Cokolwiek będzie się dziś działo, zachowaj spokój ducha i trzeźwość umysłu. Nie rozdmuchuj swoich problemów, bo trudniej będzie Ci je rozwiązać. Według horoskopu na dziś masz przepowiedzianą nadmierną skłonność do emocji i ekstrawersji.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Nie będziesz dziś ulubieńcem gwiazd. Partner też nie spojrzy na Ciebie łaskawym okiem. Tylko spokojnie, jutro będzie nowy dzień. Horoskop dzienny sugeruje: Staraj się obrócić to w żart.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Niedogodności potraktuj jako surową lekcję od życia. Wciąż trzeba się uczyć, żeby nie wypaść z obiegu i iść z postępem czasu. Horoskop na 3 grudnia uspokaja, byś miał trochę cierpliwości!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Zanosi się na trudne rozmowy, których przebieg może być burzliwy. Nie pozwól jednak, by temperatura urosła tak bardzo, że stracisz panowanie nad sobą. Horoskop na poniedziałek mówi, że dzień powinien zakończyć się spokojnie.  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo