HOROSKOP DZIENNY na sobotę, 12.1.2019. Horoskop na dziś dla...

  HOROSKOP DZIENNY na sobotę, 12.1.2019. Horoskop na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co czeka Cię w sobotę, 12 stycznia 2019 roku?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na sobotę, 12.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na sobotę, 12.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY NA SOBOTĘ, 12.1.2019. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 12 stycznia 2019. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na sobotę.
  Horoskop dzienny na sobotę, 12.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na sobotę, 12.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay

  HOROSKOP DZIENNY na sobotę. Horoskop na DZIŚ 12.1. Zobacz, co spotka Cię w sobotę 12 stycznia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Jesteś oczarowany i nastrojony na subtelne tony, ale przez to łatwo Cię teraz zawieść. Na razie nie obiecuj sobie za wiele po zawartej nowej znajomości. Horoskop na dziś prosi, byś był ostrożny.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Bądź powściągliwy i nie szafuj obietnicami, które trudno Ci będzie spełnić. Ciesz się życiem, baw się dziś w dobrym towarzystwie. Horoskop na sobotę zapowiada się wspaniale.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Nie możesz ruszyć z miejsca, bo hamuje Cię Twój niepraktyczny stosunek do życia. Dziś wciąż będziesz miał kłopoty z samodyscypliną. Horoskop dzienny sugeruje, byś wszystko dokładnie przemyślał.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Horoskop dzienny na sobotę mówi, że przyjdzie Ci do głowy świetny pomysł, ale zanim go obwieścisz bliskim, zastanów się nad możliwościami realizacji i własnymi siłami.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Partner zarzuci Ci brak odpowiedzialności za domowy budżet i chyba będzie miał rację. Zamiast wytykać mu jego błędy, zrób rachunek, nie tylko sumienia. Horoskop na sobotę zachęca do szczerości.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Będziesz miał trudność z wywiązaniem się z wcześniejszych zobowiązań. Spróbuj renegocjować warunki umowy i poproś o więcej czasu na realizację. Horoskop dzienny na sobotę 12 stycznia zapowiada trudną rozmowę.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Na razie nie porywaj się na nowe zadania, choćby bardzo kuszące. Więcej korzyści odniesiesz, kontynuując wcześniejsze pomysły i przedsięwzięcia. Horoskop na dziś sugeruje, byś docenił stabilizację.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Dzisiejszy dzień minie Ci bez większych sukcesów. Radości za to dostarczą Ci przyjaciele, wieczorem od razu poprawi Ci się humor. Horoskop na dziś podkreśla, że nie zawsze musisz być zwycięzcą, by być szczęśliwym.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Twój horoskop na sobotę radzi: w kontaktach wybieraj proste drogi. Intrygi nie są Twoją specjalnością i prędzej narobisz sobie kłopotów, niż skomplikujesz innym życie. A swoją drogą, warto?

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Przed Tobą bardzo udany dzień. Wyjaśnisz nieporozumienia i załatwisz ważną sprawę. Przybliżysz się do wymarzonego celu materialnego. Horoskop dzienny dla ciebie jest obiecujący.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Dziś będziesz w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Zadziwisz rywali i samego siebie. Jeśli masz w coś grać, to graj va banque. Horoskop dzienny zapewnia, że to się opłaci!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Zostaniesz wciągnięty w czyjś ostry konflikt. Pamiętaj, że zawsze możesz pomóc, ale nie rozwiążesz problemu, a jeszcze możesz dostać po głowie. Horoskop na sobotę radzi, byś zrobił krok wstecz.  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na sobotę 12.1.19. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo