Horoskop dzienny na sobotę, 15.12.2018. Horoskop na dziś dla...

  Horoskop dzienny na sobotę, 15.12.2018. Horoskop na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co czeka Cię w sobotę, 15 grudnia 2018 r.?

  wrózka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na sobotę, 15.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na sobotę, 15.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©123rf

  HOROSKOP DZIENNY NA SOBOTĘ, 15.12.2018. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 15 grudnia. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na sobotę.
  Horoskop dzienny na sobotę, 15.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na sobotę, 15.12.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©123rf

  HOROSKOP DZIENNY na sobotę. Horoskop na DZIŚ 15.12. Zobacz, co spotka Cię w sobotę 15 grudnia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik  Wodnik (20.01-18.02)
  Uważaj na słowa, by nie urazić osób szczególnie wrażliwych na własnym punkcie. Zadarcie z kimś takim może wywołać długotrwały i męczący konflikt. Horoskop dzienny to wskazówka, byś myślał o innych.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  W Twoim otoczeniu pojawią się niezwykli ludzie. Jeśli chciałbyś rozwiązać tę znajomość, musisz ich czymś zaintrygować. Horoskop dzienny na sobotę 15 grudnia zaleca, byś pomyślał nad niezłą intrygą.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  W dobrze naoliwionym mechanizmie nagle zacznie coś zgrzytać. Nie czekaj, aż maszyneria się zatrze i zatrzyma. Horoskop na dziś to sugestia, byś pomyślał nad swoim planem na ten dzień.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Przez roztargnienie zaniedbasz coś, co długo Cię pochłaniało. Będziesz musiał bardzo prosić, by efekty Twoich działań nie poszły na marne. Horoskop dzienny podpowiada, byś uwierzył we własne możliwości.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Masz przesadne wymagania wobec otoczenia i zbyt małe wobec siebie. Stąd bierze się większość Twoich problemów. Zmień te proporcje. Horoskop na dziś podpowiada, żebyś wyluzował.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Doprowadzenie pewnych spraw do szczęśliwego finału będzie wymagało dużej siły przebicia. Jeśli uważasz, że Tobie jej brakuje, poszukaj sprzymierzeńców. Horoskop dzienny na sobotę daje Ci siłę.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Znowu poczujesz się niedoceniony. Może szef nie zdaje sobie sprawy z Twoich talentów i możliwości. Poinformuj go o tym taktownie. Horoskop dzienny na sobotę zapewnia o sukcesie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Nawet nie zaprzeczaj, że nowe znajomości obudziły w Tobie zmysły. To i tak widać gołym okiem, co nie znaczy, że nie należy być bardziej dyskretnym. Twój horoskop dzienny to wskazówka, byś był mistrzem dyskrecji.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Dziś będzie pod górkę. Aura niekorzystnie wpłynie na Twój nastrój. Dokuczać Ci będzie ból głowy. Po południu humor poprawi Ci partner. Horoskop na dziś przypomina, żebyś się wyluzował.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  W sprawach sercowych powinieneś być bardziej tajemniczy. Nie odkrywaj od razu wszystkich kart. Asa dobrze jest mieć ukrytego w rękawie. Horoskop dzienny dla Skorpiona przypomina, że dziś sobota i będziesz mógł poszaleć.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Za wszelką cenę postaraj się odsunąć od siebie uwagę ogółu. Dopóki ludzie będą Ci patrzeć na ręce, nie opanujesz zdenerwowania i niczego nie uzyskasz. Horoskop na dziś to wskazówka, byś był czujny.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Przeceniasz swoje możliwości. Z boku wszystko widać lepiej. Spójrz na sprawę okiem kolegi. Zobaczysz swoje ograniczenia. Pogódź się z nimi. Horoskop dzienny dla Koziorożca mówi, że naprawdę warto to zrobić.  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na sobotę 15.12.18. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo