Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca 2022 r. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Wróżka Ekspiria
HOROSKOP dzienny na sobotę 30 lipca 2022 roku dla każdego znaku zodiaku. Co się wydarzy w sobotę 30.07.2022 u Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Sprawdź swój horoskop na dziś i zobacz, co dla Ciebie przepowiadają gwiazdy. Wróżka Ekspiria zna Twój znak zodiaku i radzi specjalnie dla Ciebie!
HOROSKOP dzienny na sobotę 30 lipca 2022 roku dla każdego znaku zodiaku. Co się wydarzy w sobotę 30.07.2022 u Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Sprawdź swój horoskop na dziś i zobacz, co dla Ciebie przepowiadają gwiazdy. Wróżka Ekspiria zna Twój znak zodiaku i radzi specjalnie dla Ciebie! 123rf
HOROSKOP dzienny na sobotę 30 lipca 2022 roku dla każdego znaku zodiaku. Co się wydarzy w sobotę 30.07.2022 u Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Sprawdź swój horoskop na dziś i zobacz, co dla Ciebie przepowiadają gwiazdy. Wróżka Ekspiria zna Twój znak zodiaku i radzi specjalnie dla Ciebie!

HOROSKOP DZIENNY sobota 30 lipca 2022 roku. Sprawdź, co czeka Cię w sobotę 30 .07.2022 roku. Jaki dziś będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.

Horoskop dzienny: Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

Masz tyle talentów, ale nie wszystkie umiejętności wykorzystujesz. Postaraj się uruchomić wszystkie, bo czekają cię poważne wyzwania. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca zachęca: Próbuj nowych rzeczy.

Horoskop dzienny: Ryby

Ryby (19.02-20.03)

W kwestiach zawodowych nie polegaj tylko na cudzej opinii. Musisz sam wszystko sprawdzić. Dopiero wtedy podejmuj wiążące decyzje. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca podpowiada: Kiedy będziesz miał już pewność, nie zwlekaj z decyzją.

Horoskop dzienny: Baran

Baran (21.03-19.04)

W miłości bądź ostrożny. Nie składaj deklaracji, których nie jesteś w 100% pewny. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca radzi: Nie pozwól, by ktoś wywierał na tobie presję.

Horoskop dzienny: Byk

Byk (20.04-20.05)

Nikt nie powinien decydować o twoim losie. Stanowczo domagaj się swoich praw i nie daj się wodzić za nos. Horoskop na sobotę 30 lipca wróży: Wolność jest już blisko.

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

Drogę przez mękę przejdziesz dziś próbując załatwić zaległą sprawę. Ktoś czegoś nie dopatrzy, Ty nie dopytasz o wszystko i stracisz sporo czasu. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca radzi: Nie daj się wyprowadzić z równowagi.

Horoskop dzienny: Rak

Rak (22.06-22.07)

Odezwą się znajomi, którym jesteś coć winien. Może to być moralny dług do spłacenia. Tak czy inaczej, zbliża się czas rewanżu. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca podpowiada: Długi trzeba spłacać.

Horoskop dzienny: Lew

Lew (23.07-22.08)

Nieodpowiedzialny wspólnik lub życiowy partner pozostawi cię w niezręcznej sytuacji. Będziesz musiał świecić oczami i przepraszać za cudze winy. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca radzi: Musisz przeprowadzić z kimś poważną rozmowę.

Horoskop dzienny: Panna

Panna (23.08-22.09)

Będziesz mógł się wykazać niedawno zdobytymi umiejętnościami. Od razu wzrosną twoje notowania. Być może nawet awansujesz. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca ostrzega: Nie przesadź z improwizacją.

Horoskop dzienny: Waga

Waga (23.09-22.10)

Nie bądź w gorącej wodzie kompany, zwłaszcza przy wydawaniu pieniędzy. Będzie cię kusić pewna niesamowita okazja, ale czy cię na nią stać? Horoskop na sobotę 23 lipca radzi: Pieniądze nie lubią emocji.

Horoskop dzienny: Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

Ktoś, kogo podziwiasz, rozbudzi twoje ambicje do robienia kariery. Stanie się to po dzisiejszym spotkaniu. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca podpowiada: Przemyśl sprawę podczas urlopu.

Horoskop dzienny: Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

Twoje zaangażowanie w poprawę sytuacji materialnej zacznie przynosić dobre efekty. Zlikwidujesz debet na koncie i nawet ci coś zostanie. Horoskop na sobotę 23 lipca ostrzega: Nie daj się zwieść pierwszym sukcesom. Trzymaj dyscyplinę finansową.

Horoskop dzienny: Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

Przydałoby ci się więcej czasu, żeby podjąć przemyślaną decyzję. Niestety, będziesz musiał działać szybko, opierając się na intuicji. Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca wróży: jeśli zagrasz va banque - możesz wygrać.

Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym

Horoskop dzienny na sobotę 30 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

od 12 lat
Wideo

Wystawa darów rodziny Starmachów dla krakowskich muzeów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska