HOROSKOP DZIENNY na SOBOTĘ 9 lutego 2019 roku. Horoskop na...

  HOROSKOP DZIENNY na SOBOTĘ 9 lutego 2019 roku. Horoskop na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co czeka Cię w sobotę 9.02.2019 r.?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na sobotę, 9.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na sobotę, 9.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay.com

  HOROSKOP DZIENNY NA SOBOTĘ, 9.2.2019 r. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 9 lutego. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na SOBOTĘ.
  Horoskop dzienny na sobotę, 9.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na sobotę, 9.2.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©pixabay.com

  HOROSKOP DZIENNY na sobotę. Horoskop na DZIŚ 9.2.19 r. Zobacz, co spotka Cię w sobotę, 9 lutego! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Horoskop na sobotę podpowiada, byś dziś wieczorem obmyślił strategię. Jeśli chcesz awansować i lepiej zarabiać, zadbaj o doskonałe kontakty z otoczeniem. Trochę trzeba będzie poszachrować, ale to nie szkodzi.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Nie ograniczaj się do wspominania starych dobrych czasów. Stać Cię na znacznie więcej. Idzie lepsze, choć jeszcze tego nie widać. Horoskop dzienny zapowiada bardzo pozytywne zmiany.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Jeśli chcesz awansować i lepiej zarabiać, zadbaj o doskonałe kontakty z otoczeniem. Trochę trzeba będzie poszachrować, ale to nie szkodzi. Horoskop na sobotę podpowiada, byś dziś wieczorem obmyślił strategię.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Horoskop dzienny zaleca, byś poświecił czas sam dla siebie. Liczy się nie tylko ciało, ale i duch. Trochę go ostatnio zaniedbałeś. Może byś się wybrał do teatru albo filharmonii?

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Nie szafuj na razie pomysłami, które przyjdą Ci do głowy. Odłóż je, niech dojrzeją i wykorzystaj wtedy, gdy będziesz pewien owoców. Horoskop dzienny na sobotę 9 lutego zaleca dużą ostrożność.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  W sprawach sercowych możesz sobie pozwolić na rozrzutność. Nie żałuj ciepłych słów i gestów. Zostanie Ci to zwrócone z nawiązką. Horoskop na sobotę wróży Ci naprawdę pikantny wieczór!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Przybędzie ci gotówki. Nie trać jednak z oczu dalekosiężnego celu, żeby nie rozmienić jej na drobne. Małą przyjemność możesz sobie zrobić. Horoskop na dziś ostrzega, byś dokładnie liczył każdy grosz. Mimo wszystko.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Zrób porządek w zaległych sprawach, zwłaszcza tych dotyczących relacji z najbliższymi. Nie dokonuj jeszcze ostatecznego wyboru. Horoskop dzienny sugeruje, że to już najwyższy czas.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Twoje żarty i flirty doprowadzą do grubszej awantury. To, co dla Ciebie jest niewinną zabawą, inni odbierają bardzo poważnie. Horoskop dzienny mówi, żebyś zaczął traktować swoją sytuację uczuciową poważnie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Twój horoskop na sobotę podpowiada, że o gafę najłatwiej w pośpiechu. Nie denerwuj się, a jeśli już, to nie podejmuj wtedy decyzji, bo najprawdopodobniej będzie zła

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Jeśli ktoś powie Ci coś miłego, chowaj to na dnie serca. Takie skarby będą jak znalazł, gdy znajdziesz się w chwilowym dołku emocjonalnym. Horoskop na sobotę wróży, że to już niedługo...

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Roztargnienie może sprawić, że sprzed nosa umknie Ci jakaś fantastyczna okazja. Notuj ważne sprawy w grubym notesie i podkreślaj na czerwono. Horoskop dzienny sugeruje, byś się pilnował.  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na sobotę, 9.2.19. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo