HOROSKOP dzienny na WTOREK, 22 stycznia 2019 r. Horoskop na...

  HOROSKOP dzienny na WTOREK, 22 stycznia 2019 r. Horoskop na dziś dla Twojego znaku zodiaku. Co czeka Cię we wtorek, 22.1.2019 r.?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na WTOREK, 22.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na WTOREK, 22.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©123rf

  HOROSKOP DZIENNY NA WTOREK, 22.1.2019 r. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 22 stycznia. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Dowiedz się już teraz i przeczytaj nasz horoskop dzienny na wtorek.
  Horoskop dzienny na WTOREK, 22.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień?

  Horoskop dzienny na WTOREK, 22.1.2019. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? ©123rf

  HOROSKOP DZIENNY na wtorek. Horoskop na DZIŚ 22.1. Zobacz, co spotka Cię we wtorek, 22 stycznia! Jaki to będzie dzień? Horoskop dzienny odpowie na to pytanie.  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  Horoskop ostrzega, że pewna osoba na co dzień chłodna, dziś zadziała na Ciebie pobudzająco. Ten stan nie potrwa długo. Szkoda byłoby coś przegapić. Horoskop dzienny na wtorek 22 stycznia zaleca, byś był czujny.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Na długotrwałe uczucie nie ma co liczyć, więc albo zerwij znajomość natychmiast, albo ciesz się z miłych chwil bez żalu, że wkrótce to się skończy. Horoskop dzienny na wtorek zaleca, żebyś zaczął trzeźwo myśleć.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Horoskop na dziś to podpowiedź, byś był bardziej otwarty i tolerancyjny dla innych. Horoskop dzienny mówi, że czyjaś pedantyczność i powściągliwość będzie dla Ciebie trudna do zaakceptowania. Mimo to bardzo się staraj nie zepsuć wspaniałej okazji.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  Horoskop dzienny na wtorek sugeruje, byś triumfował w głębi duszy. Trafi dziś kosa na kamień, co stanie się powodem do wielkiej satysfakcji. Nie okazuj jej jednak zbyt otwarcie, bo złość skupi się na Tobie.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Podczas służbowego spotkania zabłyśniesz charyzmą i profesjonalizmem. Nie bez znaczenia będzie także Twój urok osobisty. Horoskop na wtorek zapowiada się w cudownych barwach.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Jeśli nie masz zbyt wiele do powiedzenia, to na nic Twoja elokwencja i urocze sztuczki. Ktoś przejrzy Cię na wylot i zechce publicznie ośmieszyć. Horoskop dzienny na dziś zaleca, byś miał w zanadrzu dobrą ripostę.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Postępuj zgodnie z tym, co podpowiada Ci zdrowy rozsądek i doświadczenie. Nie zrażaj się drobnymi niepowodzeniami. Skorzystaj ze wskazówki horoskopu dziennego i daj sobie trochę czasu.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Panny powinny we wtorek nauczyć się wybaczać. Horoskop na dziś mówi, że osoba, z którą nie mogłeś dojść do porozumienia, niespodziewanie wyciągnie do Ciebie rękę. Nie grymaś, tylko przyjmij ją z życzliwością.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  Horoskop na wtorek podpowiada, byś dokładnie rozglądał się wokół. Ktoś Ci przytrzaśnie palce, a Ty nawet nie będziesz mógł za głośno krzyknąć, bo nie powinieneś być w Tym miejscu.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Nie możesz dziś stawiać wszystkiego na jedną kartę, bo sprytnie budowany plan posypie się jak domek z kart. Potrzebne Ci wyjście awaryjne. Horoskop na dziś to sugestia, byś był na to gotowy.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Nie masz powodów do niepokoju, a Twoje narzekanie zniechęci nawet najwytrwalszych słuchaczy. Nagle zrobi się wokół Ciebie pusto. Horoskop dzienny dla Strzelca zaleca, byś się wreszcie ogarnął!

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Przyjaciel nie zechce sekundować Twoim sercowym perypetiom. Poszukaj sobie kogoś innego do zwierzeń albo radź sobie sam. Horoskop na wtorek każe się zastanowić, czy oby na pewno idziesz w dobrym kierunku.  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym


  Horoskop dzienny na wtorek, 22.1.19. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo