Horoskop - grudzień 2020. Wróżby miesięczne dla każdego znaku zodiaku. Co horoskop mówi o grudniu 2020? Sprawdź! [7.12.2020 r.]

Ekspiria
Zobacz, co cię czeka w grudniu 2020. Przedstawiamy horoskop miesięczny
Zobacz, co cię czeka w grudniu 2020. Przedstawiamy horoskop miesięczny iStock
Horoskop miesięczny na grudzień 2020. Jaki będzie ostatni miesiąc tego przedziwnego roku? Czy wraz z jego zamknięciem skończy się pech nas wszystkich? Wróżka Ekspiria podzieliła się swoimi przeczuciami. Sprawdź, co dobrego doradza ci w grudniu 2020. Poniżej znajdziesz horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku. Znajdź swój i przeczytaj najnowsze wróżby.

Horoskop na grudzień 2020. Każdy znak zodiaku dostanie swoją poradę

Grudzień to ostatni miesiąc roku – zwykle w trakcie jego trwania lubimy snuć plany na przyszły rok oraz tworzymy w swoich głowach podsumowania. To dobra tradycja – wróżka Ekspiria zachęca do jej kultywowania. Kiedy będziesz robić analizę minionego czasu, rachunki zysków i strat, spójrz na chwilę na horoskop miesięczny. Być może pozwoli ci rozwiać pewne wątpliwości.

Co czeka cię w grudniu 2020? Czy uda ci się dobrze zamknąć rok? Zobacz w horoskopie, co dobry los szykuje dla ciebie w nowym miesiącu.

W galerii znajdziesz horoskop miesięczny dla Wodnika, Ryb, Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca

Rady Ekspirii na grudzień 2020 dla każdego znaku zodiaku!

  • Grudzień ma w sobie coś przerażającego – koniec jest zapowiedzią czegoś nowego, a nowe jest nieoswojone. Nie martw się jednak przesadnie. Wszystko, co ci się przytrafi, będziesz w końcu mógł oswoić.
  • Pamiętaj, że nawet jeśli coś zaczyna się w sposób mało efektowny, nie oznacza to, że nie jest to rzecz warta zachodu.
  • Satysfakcja niekoniecznie przypływa niespodziewanie. Możesz sam zbudować wokół siebie świat, który wreszcie zacznie cię satysfakcjonować.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata ~ No a czary, jak wiadomo, skoro raz się zaczną, to nic ich już nie powstrzyma.

Z Gwiazdami - Marek Kaliszuk - zapowiedź

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie