Horoskop LUTY 2019. Horoskop MIESIĘCZNY, który doradzi we...

  Horoskop LUTY 2019. Horoskop MIESIĘCZNY, który doradzi we wszystkim. Zobacz, co wydarzy się w lutym 2019 r.

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop miesięczny na Luty 2019 r. Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co przydarzy się w lutym 2019!
  1/14
  przejdź do galerii

  Horoskop miesięczny na Luty 2019 r. Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co przydarzy się w lutym 2019! ©Pixabay

  Horoskop miesięczny na luty 2019 pomoże ci wykorzystać cały potencjał, jaki przynosi ci los. Jesteśmy tu na ziemi po to, żeby się uczyć. Wyciągnij poprawne lekcje z naszego horoskopu miesięcznego! Luty 2019 może okazać się miesiącem nowych szans lub ostatecznego rozprawienia się z palącymi problemami. Wróżka Ekspiria doradzi ci, na co zwrócić uwagę w przyszłym miesiącu. Horoskop miesięczny stanowi podpowiedź dla każdego!
  Nasz horoskop miesięczny został przygotowany przez wróżkę Ekspirię – znającą tajniki tarota jak mało kto! Dowiedz się, co czeka cię w lutym 2019 r.! Horoskop miesięczny pomoże w odnalezieniu właściwej drogi! Znajdź odpowiedź na pytania, które chodzą ci po głowie od pewnego czasu.

  Oto nasz horoskop miesięczny na luty 2019 r. KLIKNIJ w galerię poniżej i znajdź swój znak zodiaku!


  Zobacz galerię


  Jaki będzie luty 2019 r.? Horoskop miesięczny ogólny dla Polski i świata  Luty 2019 r. będzie stał pod znakiem rodzącej się nadziei. Stare, trudne doświadczenia będziemy chcieli zostawić daleko z tyłu. Pożądanie nowości wzmocni motywację do szybszego działania. Im szybciej rozprawisz się ze starymi problemami, tym szybciej będziesz mógł znaleźć nowe marzenia i nowe cele.

  Polska i świat będą w lutym nieustannie kuszone. Dużym problemem nas wszystkich jest brak wyznaczonej jasnej drogi. Nie wiemy już, co jest słuszne, a co nie. Według horoskopu miesięcznego luty 2019 r. będzie miesiącem nieustannych pokus. Będziemy musieli zdecydować – czy pragnienie spokoju zwalnia nas z obowiązku czuwania nad wspólnym dobrem? Ze względu na to, że odpowiedzi nie są łatwe, istnieje możliwość ciągłego spolaryzowania społeczeństwa.

  Terry Pratchett ~ Przez­nacze­nie by­wało za­baw­ne, nie można było mu ufać. Kiedy człowiek [...] myślał już, że je do­padł, oka­zywało się czymś in­nym: zbiegiem oko­liczności al­bo wy­rokiem opat­rzności. [...] Można było za­ryg­lo­wać przed nim drzwi, a ono stało za ple­cami. Kiedy już było przy­bite, od­chodziło z młotkiem.

  Horoskop miesięczny na luty 2019 r. - ogólne uwagi dla wszystkich znaków zodiaku


  • Wodnik i Lew – gniew, pożądanie i inne wielkie namiętności popychają nas do przodu. Z drugiej jednak strony mogą wpływać na rozwój różnego rodzaju zaburzeń. W pędzie ku satysfakcji nie zapominaj o równowadze.
  • Panna, Bliźnięta, Baran – życie rodzinne bywa trudne. Utrzymywanie relacji ze wszystkimi członkami rodziny wymaga sporej cierpliwości. Czasami musisz dać z siebie więcej, żeby utrzymać z kimś kontakt. Nie bój się tego robić.
  • Strzelec i Skorpion – odwagi! Tam gdzie brakuje ci wiary, próbuj nadrabiać odwagą. Na szczęście można nad nią pracować.
  • Koziorożec, Waga – konsekwencja to ważna cecha. Bez żmudnej pracy nawet największy talent nie będzie mógł dotrzeć do mety. Mistrzowie musieli najpierw odebrać swoje lekcje.
  • Byk, Rak i Ryby – czas na skupienie się na swoim zdrowiu. Nie ma nic złego w dbaniu o siebie. Skup się na swoich potrzebach – popracuj zarówno nad duchem, jak i ciałem.


  Horoskop miesięczny na luty 2019 r. Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku!

  Horoskop na Chiński Nowy Rok 2019 - Co cię czeka w Roku Świni? Wróżba na Chiński Nowy Rok
  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019
  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo