HOROSKOP MARZEC 2019. Horoskop miesięczny dla każdego znaku...

  HOROSKOP MARZEC 2019. Horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku. Marzec 2019 bez tajemnic!

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop miesięczny na MARZEC 2019. Horoskop miesięczny, dzięki któremu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
  1/15
  przejdź do galerii

  Horoskop miesięczny na MARZEC 2019. Horoskop miesięczny, dzięki któremu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. ©Pixabay

  Horoskop na MARZEC 2019 pomoże ci podjąć decyzje, które nie były dla ciebie łatwe. Co czeka cię na początku wiosny? Czy marzec będzie dla ciebie nowym początkiem? Czy przyniesie przełom? Horoskop miesięczny na marzec odpowie na wszystkie te pytania. Rozpocznij wiosnę tak, żeby cały rok przyniósł tylko radość i satysfakcję.

  Horoskop miesięczny na marzec – najlepsze wróżby tylko z NTO!  Nasz horoskop miesięczny przygotowuje wróżka Ekspiria, której intuicja nigdy nie zawodzi! Jeśli nie wiesz, jak zachować się w przyszłym miesiącu, skorzystaj z jej wskazówek. Horoskop miesięczny to doskonały zbiór wróżb. Sprawdź, co przepowiada ci los!

  Horoskop miesięczny na marzec 2019 dla każdego znaku zodiaku. Jaki będzie marzec? Przekonaj się!  Zobacz galerię
  KLIKNIJ W GALERIĘ i znajdź swój znak zodiaku! W galerii prezentujemy HOROSKOP MIESIĘCZNY 2019 dla Wodnika, Barana, Ryb, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca i Koziorożca!  Carlos Ruiz Zafon ~ Życie jest dramatem i nawet istoty z natury swej najszlachetniejsze zaznać muszą goryczy kapryśnego i zawistnego losu.


  Horoskop miesięczny 2019. Porady ogólne dla poszczególnych znaków zodiaku  Przedstawiamy kilka ogólnych porad dla poszczególnych znaków zodiaku na marzec 2019 r.
  • Wodnik i Rak – po każdym kryzysie przychodzi słońce. Niektóre trwają jednak dosyć długo. Nie traćcie nadziei. Wszystko jest po coś – każde doświadczenie to wspaniała lekcja. Musisz jednak dać sobie czas, żeby zrozumieć, jaką mądrość chce przekazać ci los.
  • Bliźnięta, Lew – czas zrozumieć, że kłótnie i spory nikomu nie są w stanie pomóc. Nie ma sensu przebywać w konflikcie. Jeśli tylko masz taką możliwość, pamiętaj, żeby kończyć wszystkie spory.
  • Skorpion i Koziorożec – upór, za który ciągle jesteś karcony, może mieć też wiele zalet. Jeśli bardzo o czymś marzysz, twoja konsekwencja może doprowadzić cię do celu.
  • Strzelec i Panna – miłość jest potrzebna każdemu. Nie ma sensu ukrywać swoich uczuć tylko dlatego, że się ich wstydzisz. Twoje serce, jeśli zostało zranione, czeka na ukojenie, a nie lekceważenie.
  • Baran i Waga – odpoczynek należy się każdemu, ale nie można z nim przesadzać. Jeśli próbujesz odciąć się od pracy tylko dlatego, że cię nuży, będziesz musiał później za to zapłacić. Każde zaniedbanie wychodzi na jaw.
  • Byk i Ryby – zamiatanie problemów pod dywan to tak naprawdę ich piętrzenie.


  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Czym jest numerologia? ZOBACZ wideo  Horoskop miesięczny na marzec 2019. Horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się
  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo